Saga Becker

8,0
22 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saga Becker

Facet czy kobieta? Z ciekawości pytam.

ulifont

Raczej jest to facet, ale pewności nie mam.

NekoLolita

Z każdym dniem pragnę być tolerancyjny, ale z upływem kolejnych godzin uświadamiam sobie jak żałosne było moje założenie.

ulifont

ze scen erotycznych, wszystko wskazuje na to, ze jest to mezczyzna. Ale w dzisiejszych czasach, moglobyc to tylko na potrzeby filmu tak zrobione.

ulifont

jak z ciekawości pytasz, to z ciekawości naucz się pytać uprzejmiej. życzę, żeby ktoś kiedyś ciebie nazwał czymś.

nikatygrys

Przykro mi, ale mój wskaźnik tolerancji do osób niezdecydowanych płciowo jest bardzo bliski zeru. Geje, lesbijki owszem niech sobie żyją zachowując jedną z dwóch form człowieka stworzonych przez Boga.

ulifont

Przykro mi, ale nie wierzę w ani jednego boga i mój wskaźnik tolerancji dla braku tolerancji jest ujemny.

ArepoRepi

Ateizm w pełni rozumiem, jednak nie potrafię zrozumieć tak gigantycznej tolerancji osób próbujących być pod każdym względem kontrowersyjnymi. Transwestytyzm to dla mnie odchylenie psychiczne i podkreślam nie mam nic do gejów oraz lesbijek. Zoofilie jak mniemam też tolerujesz? Bieg ku przepaści.

ulifont

Tyle że tutaj nie mamy do czynienia z transseksualizmem, czy jak to ująłeś transwestytyzmem (polecam dokształcić się, bo trochę średnio komentować rzeczy, o których nie ma się podstawowej wiedzy i myli się pojęcia), tylko z chłopakiem o androgynicznym ciele ;_;

Ush

Dobrze dokształcę się i będę wzbogacony o wiedzę dotyczącej odchyleń.

ulifont

To kobieta. Po prostu ma taką androgeniczną urodę.

ulifont

transkobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones