Sam Claflin

Samuel George Claflin

8,5
42 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Claflin

Świetny aktor moim zdaniem. Widziałam go tylko w Piratach, ale dobrze odegrał swoją rolę.

Nessie2

Gra okey, ciężko coś powiedzieć po 1 oglądniętym filmie, ale przystojny to on był oooj :)

Ayu_3

wg mnie on nie był zbyt ładny...

Nessie2

Gdybym obejrzała tylko "My private Idaho" to Reeves też byłby dla mnie świetnym aktorem. Poza tym roli wymagającej nie miał. Słodka buźka i niezłe ciałko. Tyle.

użytkownik usunięty
kropka3D

własnie beznadziejnie zagrał

Racja.
Nie widziałam innych jego filmów, jednak w "Piratach..." zagrał cieniutko.

zgadzam się: beznadzieja

Nessie2

sztywny, ale dopiero chłopak zaczyna. jeden film jak narazie na koncie. wielkiego talentu bym się jednak nie spodziewała.
jego wątek w "Piratach.." był moim zdaniem trochę wciśnięty na siłę (w końcu czymś trzeba było zastąpić blooma), ale nie da się ukryć, że urodziwy baardzo :)
z przyjemnością na niego patrzyłam.

Nessie2

Ale się przystojny ksiądz trafił:-)

Metropholis

mnie zastanawia, skąd w tamtych czasach znalazł się tak dobrze zbudowany ksiądz..

rockcold

Był zbyt ładny, zbyt dobrze zdudowany .. i zbyt taki (...) - jak na księdza ! ;)

Metropholis

Przecież to nie był ksiądz. To był świecki misjonarz, katecheta. To zasadnicza różnica. Każdy wykształcony teolog może być takim misjonarzem. Świeckim - czyli bez ślubów itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones