Sam Claflin

Samuel George Claflin

8,5
42 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Claflin

Świetnie zagrał Finnicka :) Mimo to,że było go w filmie na mój gust za mało, może w wersji DVD
dodadzą więcej scen.
Czekam na kolejną część

Melanie2226

Dokładnie :)
A książka " Kosogłos " już wyszła?
Bo chciałabym Kathis z Finnickiem razem :(

Pikasia

Kosogłos już od dawna można kupić. A, co do Katnnis i Finnicka to już po samej treści drugiej części można wywnioskować, że nie będą razem i, że nawet nic między nimi nie będzie. Tutaj toczy się wojna między Peetą, a Gale'em o Katnnis.

ElisabethShepperton

Ja bym tego wojną nie nazwała (jeśli chodzi o uczucia Katniss. Dla mnie w tej książce nie chodziło o trójkąt miłosny. Nawet nie obchodziło mnie z kim będzie na koniec. Bardziej interesowało mnie, co się stanie dalej z Panem, jak autorka zakończy tą książkę itp. :)

Pikasia

Finnick ma swoją wybrankę, więc nie liczyłabym na to, że będzie z Katniss :) Ale i tak warto przeczytać wszystkie 3 książki :)

Melanie2226

Już przeczytałam i się załamałam eh

Pikasia

W filmie nawet mówił w wywiadzie, że jeśli zginie to ostatnią rzeczą, którą pomyśli będą jej usta :P Ale nie ma się czym przejmować. Ona jest bardzo fajna :)

Melanie2226

ponoć "zbzikowała" tak mówiła Johanna gdy rozmawiała z Katniss, na plaży.

Pikasia

Finnick w "Kosogłosie" umiera...

Melanie2226

Postać generalnie fajna ale nie wiem czemu pierwsze wrażenie jak go widzę - jak niewyobrażalnie głupią minę facet robi.
Ważne, że dobrze się go oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones