Sam Jones III

Samuel L. Jones III

4,9
312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Jones III

Naprawdę niezły z niego burak żeby się tak poniżyć ale to przecież Hollywood LOL

http://film.onet.pl/zwiastuny/0,70016,1,1,322,fotonews.html

PIXA_GOD

No a to taki świetny aktor. Te epickie niezapomniane role. Zapadł w mojej pamięci na długo po roli w Ojcu Chrzestnym. Już nie wspominając o jego występie w Skazanych na Shawshank. Naprawdę dziwię się że TAKI aktor zniżył się do czegoś takiego. Ale takie już życie.

Moherowy_Bober

Nie no ,Moherowy, jesteś cudotwórcą! W filmie z 1972 widziałeś kogoś urodzonego w 1983!!! I jeszcze w Skazanych na Shawshank?? OMG, pozazdrościć.
Tylko ty, czy ty w ogóle te filmy oglądałeś? Bo może tytuły Ci się pomyliły, nie?
BUAHAHAHAHA!!!

Wookie_LG

brawo, Wookie, jesteś kretynem.

midsplit

bo...? co nie można wyśmiać głupiej wypowiedzi?

Wookie_LG

polecam przestudiowanie definicji ironii.

midsplit

na filmwebie za dużo jest debili i ich prowokacji. Takie ironiczne rodzynki ginął w morzy gówna. Ja nie mam zamiaru się w nim babrać aby przypadkiem nie doszczać na te "perełki"

Moherowy_Bober

Co ty bredzisz. Akurat ten jego seks z 20 letnią Karissą Shannon był rewelacyjny. Niestety beznadziejnie pokazany, ale jego bardzo długi penis jak mocno w nią wchodził to rewelacja.

PIXA_GOD

Ty głupolu. Akurat ten jego seks z 20 letnią Karissą Shannon był rewelacyjny. Niestety beznadziejnie pokazany, ale jego bardzo długi penis jak mocno w nią wchodził to rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones