Czytałem komentarze pod Being Human US i ludzie oskarżają go o "drętwe" granie moim zdaniem taki jest "urok" tego aktora. Bardzo go lubię . Nagrał bardzo fajną płytę w zupełnie ekstremalnym stylu ;] niestety zakupić ją można tylko za granicą. Ode mnie ma 10/10 za styl :D
Mógłby ktoś uaktualnić jego filmografie? Pojawił się w dwóch ostatnich odcinkach piątego sezonu Dawno, dawno temu jako Pan Hyde, a jego postać pojawi się się jeszcze w sezonie szóstym.
Wszyscy, którzy grali w The Force Unleashed będą go chyba zawsze kojarzyć z rolą sekretnego ucznia Dartha Vadera. Życzę mu aby się wybiał jeszcze bardziej, gdyż talent ma co udowodnił chociażby w filmie Mgła.
the return of joe rich-powinien ukazac sie w kinach(pewnie jak zwykle nie naszych)ok 31 grudnia 2010,aktor swietny,fajny vocal z the crashtones,ale jak kazdy znam go przede wszystkim jako starkillera,tfu2 juz w pazdzierniku w polsce!