Sami Gayle

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1525807/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1015,"rate":7.7379310344827585,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/1525807/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,7
1 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sami Gayle
  • Widziałem tylko ,,Z dystansu", ale to mi wystarczy, by stwierdzić, że dziewczyna powinna niedługo
    rządzić i wskoczyć do pierwszej ligi młodych kobiecych gwiazd. Oby zrobiono dobry użytek z jej
    wyglądu i talentu, ja trzymam kciuki

• laxman Nie dość, że utalentowana to jeszcze prześliczna. Do niedawna miałem w Hollywood swoją faworytkę, zarówno pod względem urody, jak i talentu: Natalie Portman, ale jak tylko zobaczyłem Sami Gayle od razu się zakochałem. To było rok temu, więc nikomu o tym nie mówiłem, bo jeszcze CBŚ o 4 rano by mnie z wyrka wowlokło, ale teraz to już ciul.
    Piękna i utalentowana.
    O jej przyszłość bym się nie martwił :)

• Lukas_Art Też myślalem 8 lat temu, że kariera murowana, ale na razie kiszka.

• ajron1960 Coś tam niby grywa, ale nie za wiele :(
    Szkoda.

• Lukas_Art Uważam że wielka szkoda dziewczyna pokazała swój ogromy talent i to w swoim pierwszym filmie - Szkoda że nie jest o niej głośniej, za to producenci wolą promować ładne ale nie wyróżniające się gwiazdeczki ):