Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
58 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Oskar jej się należał, bo to wspaniała aktorka.. jednak największą klasę pokazała odbierająć "Złotą Malinę" ("Razzie"), za co jej dziękuję, bo wierzyłem że ta kobieta ma do siebie dystans, a to wlaśnie pokazuje KTO JEST PRAWDZIWĄ GWIAZDĄ!!!

sork00

Dołączam do gratulacji i bardzo się cieszę Sandruniu;)

Davidoff_Novothny

To jest straszne... uważam, że ona w ogóle nie zasługuje na tę nagrodę. Cóż, Oscar już dawno stracił swój prestiżowy charakter.

sork00

Podpisuje się pod gratulacjami. Całkowicie zasłużyła na oscara w "The Blind
Side" zagrała cudownie, jeden z moich ulubionych filmów jakie widziałam.
Poza tym Sandra jest moja ulubioną aktorką jest świetna w tym co robi, a za
role w filmie "Wszystko o Stevenie" nie powinna była dostać maliny!!!
Dlaczego? Wg mnie zagrała równiez bardzo dobrze, ale jesli chodzi o sam
film przyznam iż nie jest to oskarowe dzieło :P powtarzam jeśli chodzi o
samą gre aktorską ode mnie ma duże ukłony.

sork00

Nie widziałam filmu "The Blind Side", jednak i tak przyznałabym jej Oscara za całokształt twórczości, bardzo podobały mi się jej roli w "The Proposal" i przede wszystkim w "Premonition" !
Genialna aktorka.

kinga_kulakowska

Co jak co ale za całokształt twórczości to jej bym oscara nie dał. Nie wiem ile filmów z nią oglądałeś ale ja miałem przyjemność (czasami nieprzyjemność :P ) z tych 40 co tam są wypisane oglądać 33 i nie uważam, że należy jej się za to oscar. Ale to już było tutaj poruszane i nie chce się wdawać w kolejną bezsensowną dyskusję. To oczywiście nie zmienia faktu że bardzo ją lubię i cieszę się z jej nagrody :) Czy ją dostała słusznie? Też nie wiem bo nie oglądałem "konkurencyjnych" filmów i nie mam porównania. Pozdrawiam ;)

kinga_kulakowska

Przepraszam, że napisałem "oglądałeś". Po prostu z rozpędu a nie ma tutaj edycja ;)