Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
55 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Pamiętam jak byłem mały i słyszałem zapowiedź filmu z jej udziałem to zawsze słyszałem
"sam Drabulok" i myślałem że film miał aż tak bardzo mały budżet że stać ich było jedynie
na zatrudnienie tylko jednego aktora (owego Drabuloka) który obsadzał wszystkie role i
sceny (walki, kłutni, seksu)odgrywał sam

KryMir

Ja do teraz mówię na nią Buldog/k :D

KryMir

No cóż, mój kumpel na religii w podstawówce wyjechał do katechetki "Co to są te "jakoimy" w ojcze nasz, psze pani"?

Ycaktiw

Ja też długo się nad tym zastanawiałem. Cholera a myślałem, że tylko ja miałem takie odchyły. A tak w ogóle to super temat, który niesamowicie poprawił mi humor.

KryMir

W tych religijnych modlitwach często wychodzą śmieszne rzeczy. Moja koleżanka zawsze mówiła "... że bardzo zgrzeszyłam myślą OWĄ uczynkiem i zaniedbaniem". Brat mi raz zaśpiewał "Archanioł bo rzyga Bryjel" i do tej pory słyszę te słyszę te słowa. Podzielę się jeszcze tekstami znalezionymi w pewnym artykule, może ktoś też tak mówił: "pięknaś i niepokalana" - "pięknaś ino po kolana”, modlitwa do "Pana naszego Jezusa Chytrusa", powitajmy maleńkiego i „Maryję matkę lego", ogień krzepnie, moc truchleje "Pan niebiosów obrażony”, "chleba naszego poprzedniego", "nie budź nas na pokuszenie".

KryMir

Urzekła mnie Twoja historia

KryMir

Ja tam zawsze na nią mówiłem Sandra Buldok w dzieciństwie. I też po raz pierwszy oglądałem z nią Człowiek demolka.

KryMir

Ja natomiast pamiętam, jak w niektórych filmach mówili kwestię: "Cześć Wam!". Zawsze się zastanawiałem: "Kim jest w ogóle ten Wam!?", "Czy oni mają tak na imię!?" itd.

KryMir

Ja zawsze jak jest piosenka Dody (tak, niestety kiedyś jej słuchałem w podstawówce) "Nie zawiedź mnie" - jest wers "jeśli jednak nie zawiedziesz, z łez ulejesz wiarę w to..." to ja zawsze słyszałem zlesulejesz wiarę w to i się zawsze zastanawiałem co to za słowo :D

KryMir

ja nigdy nie wiedziałam, co to za kwiat z inwokacji "dzięcielina pała" i nie rozumiałam dlaczego wszystkich śmieszą moje pytania na ten temat. i jeszcze myślałam, że van Dame to Żan Klod Wam Dam :D

KryMir

Ja tam jako dzieciak długo zastanawiałem się kto to dla Ireny Jarockiej ten Gondol Jerzy znad Wisły ;)

KryMir

A ja w dzieciństwie zamiast "w wersji polskiej udział wzięli" słyszałam "werski polski studnia w Ziemi"

KryMir

Kiedyś na uroczystości szkolnej,gdzie moja klasa występowała przed całą szkołą mój kolega podczas śpiewania hymnu w drugiej zwrotce zamiast "Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy" zaśpiewał "Dał nam przykład Bonaparte jak zabijać mamy" i już od tamtej pory tak śpiewam...

KryMir

Ahahaha. Umarłam.
Mój kolega gdy był mały to jak słyszał 'made in china' to myślał, że 'inchina' (wymawiane tak jak się pisze) to kraj. Ja z kolei mam problem ze zrozumieniem słów niektórych piosenek, nawet polskich. Jak Kayah śpiewała 'przez dwa podziel' (piosenka 'na językach') to ja słyszałam 'przez pachodzień' i tak śpiewałam. W sumie dalej tak śpiewam :) albo jak w reklamie milki było 'mleko od krowy w paski' to ja słyszałam 'mleko od kodowe' i raz spytałam siostry co to znaczy. Ze śmiechu nakryła się kopytami.

KryMir

zajelo mi pare minut ... ale jak juz chwycilem , .... konkretna zmiana swiadomosci Dznx za to !

KryMir

A ja gdy byłam mała myślałam że Antonio to nie Banderas tylko Pantera :). A później patrzę że to jednak Banderas, ale na szczęście nie byłam długo w błędzie. Oczywiście nie zrozumienie słów w piosenkach, to coś normalnego i przeinaczanie ich inaczej :P. W modlitwach jakoś nie, ale nadal nie wiem co to hosanna :P. Słyszałam też jak inne dzieci mówią grzecznymi zamiast grzesznymi i inne takie wymienione wcześniej. Temat mnie rozśmieszył ;). Jak zawsze myślałam że Sandra ma na nazwisko Buldog :P. W ogóle wszystko mi się ze zwierzętami kojarzyło. A Brad to myślałam że to brat- zakonnik, albo pseudonim. Oczywiście Pit, jak ten ptaszek z Pocahontas :P. Tak mi się zawsze kojarzyło. A i jak studenci mówili, że seminarki są trudne, to ja myślałam że chodzi o seminarium, i myślałam co jest trudnego w chodzeniu do kościoła i modleniu się, bo myślałam że na tym to polega na studiach :P.

maria_88_3

A i jak byłam jeszcze mniejsza i po raz pierwszy usłyszałam brat pit, to myślałam że jest bratem tego ptaka z Pocahontas, ale sobie myślałam że przecież on nie miał brata i kombinowałam co to za jeden, może szop Miko się kamufluje i jako brat pit występuje i chciałam koniecznie go zobaczyć, czekając na jakiś film z jego udziałem. I później sobie myślę, e to tylko człowiek :P. A jak odkryłam że brat to nie brat tylko Brad, to jeszcze myślałam że zrobili błąd ortograficzny w napisach końcowych i początkowych :P.

maria_88_3

hahaha dobre :D

KryMir

Ja słyszałem Ola "Flubaszenko".

KryMir

hahahahaha - popłakałam się ze śmiechu ;)))) Ja jak byłam mała to strasznie psułam zabawki i moja babcia zawsze powtarzała jak tylko dostałam jakąś nową "że będę ją miała dwa dni z DZISIEM" (w sensie, że dwa dni z dniem dzisiejszym czyli, że bardzo krótko ;) Ale ja tam zawsze słyszałam: "dwa dni ze ZDZISIEM" i zawsze kiedy popsułam koleją zabawę wiedziałam, że to w międzyczasie przyszedł ten niegrzeczny ZDZISO i to ON ją zepsuł ;)))) Kiedy do rodziców przyszedł kiedyś w odwiedziny wujek Zdzisław już wiedziałam, że to ON jest tym niedobrym ZDZISIEM, który psuje moje zabawki ;)))))))

KryMir

Kiedy ja byłem mały, mieszkałem na ulicy Ofiar Katynia. Oczywiście jako dziecko nie mogłem rozumieć co to znaczy, więc mówiłem wszystkim, że mieszkam na Ofiarkatynia. Jedna z moich koleżanek po latach poinformowała mnie, że jako dziecko nigdy nie rozumiała kim był ów Tyń i jaką ofiarkę złożył, że aż nazwano przez to jedną z ulic. ;)

Curt90

To ja jak byłem mały to jak słyszałem w wiadomościach o jakimś tam kataklizmie np powodzi lub trzęsienie ziemi że ileś tam osób zostało rannych a reszta zginęła.To myślałem sobie że skoro zgineli to pewnie nie długo się odnajdą.Albo byłem ciekaw kiedy ich odnajdą w końcu

KryMir

Ja jak miałem ok 6 lat wiedziałem już, że kobiety rodzą dzieci. Pewnego razu dowiedziałem się kim są lesbijki i strasznie mi się ich zrobiło żal, bo mają 2x więcej dzieci niż wszystkie inne pary. A jak w radiu mówili, że 13-letnia kobieta urodziła dziecko to myślałem, że choruje na jakąś rzadką chorobę i dlatego ciąża przytrafiła jej się tak wczesnie

camar

Masz na avku Elize Dushku.. już Cię lubię ;P

KryMir

hehehe Ja z kolei modlitwe "Ojcze nasz" kiedy byl fragment święć się imię Twoje, to wymawialem i pisalem święcię:D
Pamietam, ze pozniej katechetka zwrocila mi na to uwage i wyprowadzila mnie z tego bledu.

KryMir

Prawie jak to: https://www.youtube.com/watch?v=BQ4c54rCJ_k
Dziękuję, dawno się tak nie uśmiałam :D:D:D

KryMir

jakub komarek
marek jakubko

KryMir

Ja tez slyszalam Drabulok ale myslalam, ze to wampir. Nie wiem czemu. Moze kojarzyl mi sie z Dracula

KryMir

Ja w dzieciństwie byłam przekonana, ze Jezus był Polakiem. Bo skoro mówił "jedzcie i pijcie z tego wszyscy..." - po polsku, to musiał być rodakiem :D

Liziii

i jeszcze "pijcie" - to juz w ogole polska krew :p

KryMir

ja do niedawna myślałem że w filmach występuje Sal Mahajek..

KryMir

Ja jak byłam mała I oglądałam Króla Lwa, i była piosenka "strasznie już być tym królem chcę", to ja spiewalam 'strasznie nudny dźwięk królem chcę'. A z Johnem Travolta też myślałam że to Johntra Volta xd

KryMir

KŁÓTNI!!! Nie kłutni, dziękuję za uwagę.

KryMir

Przy tych wszystkich pomyłkach w treści kolęd i modlitw, fakt że ja zawsze słyszałam "Że Panna czysta, że Panna czysta
Poroniła Syna" zamiast "Że Panna czysta, że Panna czysta Porodziła Syna", wydaje się drobnostką. xD

użytkownik usunięty
KryMir

Przez Ciebie prawie się udusiłem gdy to przeczytałem. Sam'a Drabulock'a widziałem już kiedyś na kwejku xD Tez miałem podobną historię. W bajce "Piękna i Bestia" myślałem, że tytuł jest "Piękna Ibestia" i zastanawiałem się co to za ibestia i że to ona jest piękna, a przecież główna bohaterka nazywała się Bella xDDDDD

KryMir

Oglądałem pierwszy raz Poranek Kojota jak miałem może z 9 lat z moim starszym bratem i była tam kwestia Tomasza Dedka jak mówił "Nikt już nie jeździ do lasu. Las wyszedł z mody, za dużo wachy się spala. Potem trzeba zakopać dół, schować łopatę... Masa energii psu w dupe!" Zapytałem się go "Jasiu, a co to jest energips?". Do dziś mi to wypomina :D

KryMir

było też Stefanio ciał ciał zamiast Final Countdown

KryMir

Ja nie mówiłem "Dom Nie Do Poznania" tylko "Do Mnie Do Poznania" :-P

użytkownik usunięty
MygyBulla

ooo to przybij piątkę!:D

KryMir

W dzieciństwie, kiedy widziałem w TV zapowiedź filmu "Zakonnica w przebraniu 2" to myślałem, że faktycznie brzmi on "Zakonnica w przebraniu lwa" :D

KryMir

Ja jak byłem mały to w polsce chyba była kara śmierci i jak w wiadomościach słyszałem, że kogoś skazali na karę śmierci to myślałem, że to jest nie humanitarne, żeby skazywać kogoś na karę śmierci to myslałem, że to jest jakaś hibernacja i go po iluś tam latach odmrożą tylko brakowało mi na ile lat będzie ta kara smierci.

KryMir

W dzieciństwie oglądałam bajkę Bracia Koala opowiadającą o misiach Franiu i Beniu. Nakręcono świąteczny odcinek tej bajki pod tytułem "Święta Frania i Benia", a ja myślałam, że bracia zmienią płeć i jako Frania i Benia zostaną kanonizowane. Św. Frania i św. Benia :D

KryMir

To jest moja ulubiona recenzja aktora, jaką kiedykolwiek czytałam, pokazuję to wszystkim znajomym i płaczemy ze śmiechu.

KryMir

sam Drabulok rozjebał system :P hehe, uśmiałem się :) ale ja za dzieciaka miałem podobnie... jak słyszałem Al Pacino, to rozumiałem to tak: "Alpa Czino" :D Dopiero z biegiem lat uświadomiłem sobie, że ten Pan nazywa się Al Pacino :P

magneto2k4

Wodogłowie

KryMir

Cudowny wątek :D

KryMir

to jest najlepszy komentarz na filmwebie

KryMir

Mistrz, siedzę i płaczę że śmiechu.

KryMir

Rewelacja.
Przypomniało mi się , jak mój syn prosił mojego tatę w sklepie - kup mi kara boska , a on się nie domyślił , że chodzi o kabanosa .

KryMir

Podczas napisów końcowych kiedy jest wymieniany lektor zawsze słyszałem „czytał rok siemianowski” Zastanawiałem się kiedy był taki rok i w jaki sposób czytał xD Oczywiście chodziło o Rocha Siemianowskiego.

KryMir

coś pięknego! rozpłakałam się. W przedszkolu był chłopiec, miał na nazwisko Mastalerz, tylko że ja myślałam, że mówią: masz talerz i to było dziwne, że tylko jemu każdy chciał ten talerz dać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones