Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Wygląda bardzo dziecinnie jak na swój wiek, nieprawdaż? Nie jest to w sumie żadną wadą, ale szczerze powiedziawszy myślałam, że jest przynajmniej z 3 lata młodsza! Przyznam również szczerze, że jako dziecko wyglądała znacznie urodziwiej, np w filmie : "nigdy nie będę twoja".

justinnes

No przestań. Jako dziecko miała dość brzydki typ urody, który fajnie ewoluował do obecnego, jest całkiem atrakcyjną dziewczyną. http://www.youtube.com/watch?v=SvhiKPy2Xzs video sprzed roku, zdecydowanie wyglądała na swój wiek, może nawet odrobinę starszą. Dziwne te Twoje przemyślenia :)

era

Ok, przyznaję rację! Nie widziałam tego filmiku, gdyż nie jest jej fanką! ;) Wywnioskowałam to na podstawie zdjęć do filmów, np : "Nostalgia Anioła", gdzie grała jako 15 dziewczyna, a posturą i twarzą przypominała mi 12,13-stolatkę. Ale, że dziewczyny w tym wieku szybko się zmieniają i dorastają, także... faktycznie się zmieniła! Chociaż oczywiście makijaż również robi swoje ;))

era

Dokładnie. Saoirse jest bardzo ładną dziewczyną i świetną aktorką.

justinnes

Zgadzam się. Teraz trochę mniej ma tego uroku gdy np. grała w Nostalgii Anioła, ale fakt faktem, że wygląda dość młodo :-) Ale jej uroda mnie urzekła - śliczna :-) Chcoiaż korzystniej wygląda jako blondynka niż brunetka (postać Mel w the Host).

Metropholis

Nie wiem dlaczego, ale mnie osobiście Saorise bardziej podoba się w ciemnych włosach.

paandemonium

To jest nas dwoje :D mnie też podoba się w ciemniejszych jak grała w Intruzie.

SweetArtist

moim zdaniem bardzo młodo wygląda, to mi bardzo przeszkadzało w ,,intruzie" - jest tam wątek romansowy, i jakos mi to nie pasuje, gdy bohaterka wygląda na 15 lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones