Sarah Jessica Parker

7,2
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

ach urocza;/ a ren nos, choby klamka od zachrystii:P:P

Kejta

Piękny nosek, naprawdę.
I like it :-P

nec

wiadomość dla tego pajaca co myśli że nosek Sarah Jessica Parker jest jak "Klamka od zachrystii". Powiem Ci coś człowieczku Rodzice chyba Cię nie kochali i sam wyglądasz jakby Cię zamiast do kołyski to włożyli do worka i powiesili nad kaloryferem. I jeszcze jedno Aktora nie ocenia się po wyglądzie tylko po umiejętnościach. No i oczywiście ten marny tekst z "Klamką" kurwa o czym ty myślałeś taki tekst to ja znałem kiedy Cię kogut po gnojowniku w kondonie ciągał. Czekam na odpowiedź!!

marlon_9

Marlon - nie ma to jak wyrafinowana i kulturalna krytyka. B) Pff... A z tym nosem to wygląda jak druga Barbara Streisand (Choć umiejętnościami ta druga zdecydowanie przewyższa Sarę)... Tylko postaraj się nie bluzgać, jak przeczytasz tą wypowiedź, bo sobie jeszcze bana na filmwebie załatwisz. B)

marlon_9

Marlon - nie ma to jak wyrafinowana i kulturalna krytyka. B) Pff... A z tym nosem to wygląda jak druga Barbara Streisand (Choć umiejętnościami ta druga zdecydowanie przewyższa Sarę)... Tylko postaraj się nie bluzgać, jak przeczytasz tą wypowiedź, bo sobie jeszcze bana na filmwebie załatwisz. B)

użytkownik usunięty
Kejta

ja jego czy dla ciebie tylko uroda jest wazna, matko przeciez ona jest ladna, jej nos do niej pasuje, ja jego najwidoczniej sam masz cos z soba!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones