Scatman John

John Paul Larkin

8,1
18 ocen muzyki
powrót do forum osoby Scatman John

Dla mnie Scatman, to wzór do naśladowania. Moje motto brzmi: "Ze swej słabości uczyń siłę." Niemożliwe, rzekniesz? Zapoznaj się z historią Johna Paula Larkina. On, jest jednym z ostatnich artystów, którzy zaistnieli dzięki swojemu talentowi, a nie dużym cyckom, wpływom bogatego tatusia, czy skandalicznemu zachowaniu. Teraz takich artystów prawie nie ma. Scatman, to doskonały przykład na to, że nie możesz się poddawać jeżeli chcesz coś robić, a wydawać by się mogło, że nie masz do tego predyspozycji. On, powiedzielibyśmy dziś brzydko jąkała, nie przezwycięża swej słabości, om nie próbuje z nią walczyć, on ze swej słabości czyni siłę. On łamie stereotyp, że nie można dobrze śpiewać, gdy się jąka. I może inne gwiazdy w prowokujących strojach, rozwydrzone, zarozumiałe, aroganckie, puste, przyćmiły blask pana w garniturze, kapelusze i z wąsami. Ale mimo wszystko dla mnie John jest i będzie światłem w dzisiejszym, mrocznym i bezwzględnym świecie...

squeeze2

dokładnie! Facet kocham Cię! I powiedz to wszystkim nauczycielom śpiewu hehe ;) no właśnie, podobną sytuację mamy jeśli chodzi o wokalistów z Muńkiem Staszczykiem i Wojciechem Gąsowskim. Obaj seplenią. I to bardzo. Normalnie nikt "z dołu" by nawet na nich nie zerknął, na żadnym nawet najmniejszym konkursie nie mieliby szans poprzez tę "wadę". Nie dostaliby się chyba do dosłownie żadnej szkoły wokalnej, o studiach zapomnij... A jednak im się udało!
I ja jako słuchacz mam głęboko gdzieś czy oni seplenią czy nie! Mają świetne głosy, świetne utwory i nic mnie nie obchodzi czy trudno im się wymawia r, s czy cokolwiek innego... to samo ze Scatmanem.

Squeeeze2, piona!

googaify

Piona. :)

squeeze2

Człowiek z geniuszem w głosie,uwielbiam tego człowieka.Świeć mu Panie..

squeeze2

tak lecz nieciekawie skończył na narkotykach na yt jego ostatni wywiad jako szef szkoły scetmentingu.

black_hussar

Z tego co wiem to wyszedł z nałogu? Umarł na raka płuc

squeeze2

Oj tak Scatman to osoba z jakiej warto czerpać inspiracje, szkoda że nie żyje już od 13 lat...

mk34

Sam nie zyjesz od 13 lat aferowiczu.
Nie życz innym śmierci, bo Ciebie to dopadnie. Ręce opadają.

Vaylander

Przecież on nie żyje od 13 lat...

/facepalm

mk34

No fakt, nie żyje. Ale to co, mam czerpać wzorce z pani Szczuki i Środy albo z Palikota? Może z Eltona Johna?

squeeze2

Tego nie napisałem... po prostu chodzi mi o to że już nie żyje i nie miało to być jakieś szydercze, więc nie wiem w czym problem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones