Sean HarrisI

7,6
11 681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Harris

Świetny , charakterstyczny aktor . Był doskonały w "OUTLAW" , "RED RIDING" , a rola w "HENRYM BROWN" to perełka.
Potefi być naprawdę odstręczjący i niestety , jak dotąd nie miałam jeszcze okazji , zobaczyć go w roli "pozytywnego bohatera" w stylu "miły sąsiad z drugiego piętra" ale mam nadzieje , że jego kariera będzie nabierała rozpędu , bo facet ma talent . Daje z siebie wszystko i dobrze sie go ogląda

motylagicza

HARRYM Brown, nie Henrym.
Tam wykreowal naprawdę mocną postać, zapamiętam na długo!
Ma talent, to na pewno!

ziemko_2

Tak rola w Harrym Brownie znakomita! W dodatkach na płycie DVD jest wywiad z Cainem - wyraża się w nim o Seanie bardzo pochlebnie...

motylagicza

Rzeczywiscie, wlasnie skonczylem ogladac Harrego Browna i od razu musialem podgladnac kto gral tego narkomana, genialny aktor, obrzydliwy byl na maxa. Trafili z nim idealnie :)

Tedi28

popieram w 100%, jest hipnotyzujacy w tej roli. Też musiałam od razu zobaczyć kim jest ten gośc :)

katasha20

no to sie zgadzamy w 100 % :] teraz juz tylko pozostaje randka,piwko no i kino oczywiście :)

Tedi28

oczywiście :) jak widać jest to dobre miejsce do znalezienia bratniej duszy :)

katasha20

Co do bratniej duszy to sie okaże,ale napewno znalazłaś kogoś kto lubi dobre kino i filmy,oby tylko czasu było więcej,zresztą nie będe zaśmiecał tematu ,przenosimy się na private rozmowe :)??

motylagicza

Zgadzam się, zajebista postać i świetnie zagrana, troche mi kolege przypominał ale on nie jest aktorem:D

motylagicza

Świetny aktor - nie ma wątpliwości. Mnie oczarował rolą Iana Curtisa w 24 Hour Party People.

Salt_The_Fries

Don Micheletto -> rany alez jest apatyczny ! Geniusz !

motylagicza

Fakt, w Harrym Brownie budził lęk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones