Sean Patrick Flanery

7,8
4 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Patrick Flanery

Jestem zawiedziona obecnym wyglądem Seana. Kiedy zobaczyłam fragmenty "The Boondock Saints II: All Saint Day" byłam w szoku. Co się stało z piękną buzią Seana? Wygląda jakby trafił na złego chirurga plastycznego. Po co on wogóle coś zmieniał. Wygladał bosko nawet z tymi zmarszczkami. Ale i tak czekam z niecierpliwościa na to, kiedy obejrzę 2 część świętych.

solita

Też zauważyłam od razu:/ Nieudany lifting na stówe! Ja pierdziele, co mu strzeliło do głowy? przecież facet kiedyś był piękny , nawet teraz nie wyglądał na swoje lata! Po prostu masakra!!!

Mims

No dokładnie masakra. Trafił chyba do tego samego chirurga co Mickey Rourke:)
Naprawdę szkoda. W niedzielę oglądałam film z Seanem "Pokerowa zagrywka". Co prawda film dość stary bo z 1997 roku ale niezły. No i Sean wyglądał pięknie. Po prostu ciasteczko do schrupania. Bardzo mi żal, że popsuł swoją śliczną buzię.

solita

Wydaje mi się, że to nie jest kwestia poprawek estetycznych, a raczej wynik uprawiania sportów kontaktowych i sportów walki. W końcu tytuły mistrzowskie świadczą o tym, że trochę się bił.

solita

miał operację na oczy i to wszystko....ale to go zmieniło....

Kinomaniaczka_tvd

Gdyby miał operację "na oczy" (wzrok?) to może nie zmieniłby swojej twarzy na maskę... ;-/ Zawsze coś przekombinują przy twarzach,szkoda,aż nie bardzo chce mi się oglądać z nim te nowsze (chociaż sprzed kilku lat) filmy...

solita

wyglądał jakby go dorwał rój pszczół afrykańskich, może faktycznie był po jakiejś operacji, bo w Pile wygląda normalnie

solita

Specjalnie weszłam tutaj by sprawdzić czy ktoś to zauważył.
Facet zmienił się prawie nie do poznania, zupełnie jak Jennifer Grey.
Do osoby wyżej: właśnie w Pile wygląda zupełnie inaczej. Poznałam go po ustach, ale oczy ma kompletnie inne.

Sighma

W DEXTERZE w najnowszym sezonie też widać, że prawie mu się twarz rozpada, praktycznie nie jest wstanie się chłop uśmiechnać :D Najlepiej to widać w scenie w odcinku 8x03 jak siedzi z Debrą w samochodzie, jego twarz wygląda jakby miał z 70 lat, naciągnięta skóa na maxa :p

T_M_K

też zwróciłam uwagę własnie na ten motyw w samochodzie. masakra.

solita

kochana, nie właczaj czasem Dextera, bo tam dopiero cię porazi... mimika już nawet nie działa. nie wiem. chyba botoks. racja był piękny. z naciskiem na BYŁ.

girl_blue

ja tez sie zastanawialam co sie stalo z jego twarza. Przez 1 odc z jego z udzialem w dexterze nie mialam pojecia ze to on.

solita

W świętych II wygląda naprawdę źle.... Ale poszukaj sobie jego oficjalnego konta na facebooku i mogę śmiało stwierdzić, że wygląda dobrze :) Przystojny z niego facet ;)

Ancheliq

Przed majstrowaniem z twarzą miał w sobie taką łagodność...ciekawy był.Myślę że z biegiem lat z naturalnością mógłby tylko zyskać... :-( a teraz...szkoda komentować...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones