Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Dałem 7/10 bo zgnoiła justina bejbera

patryk677

jak zgnoiła ?

frodowood

no z tego co mi wiadomo to powiedziała ze bejber to straszna ciota jest

patryk677

Selena Gomez:pusta laleczka z trocinami w głowie o ego-gigant .
Miley Cyrus (ależ imię..) : pusta laleczka nawet bez trocin tylko z totalną pustką we łbie (pewnie żeby jej dobrze echolokacja działała:Kochana Ja jesteś wielka!) o ego na poziomie przekraczającym opisane.Pewnie,włoży sobie perukę z chińskiego włosia i dalejże na scenę płoszyć niewinnych ludzi głosem syreny alarmowej
Te gwiazdki raniące dobre imię Walta Disneya ,dobrego i sympatycznego człowieka to jeden z najgorszych gatunków ludzkości,co najgorsze-inspirujących płytkie i niedojrzałe dziewczynki

Cho-Hi-Gang

zazdrościsz im ?

Roberta_Pardo2000

Nie.Wolę nawet być sekretarką,niż demoralizującą dzieci "piosenkarką" o głosie wydry

Cho-Hi-Gang

to se bądź sekretarką, to twoja opinia Selena ma bardzo ładny głos

Roberta_Pardo2000

Gdyby miała dobry tekst i jakoś uwolniła się od wpływów tego przeklętego DS ,może by coś wywalczyła.Aktorką jest nawet dobrą.Tylko jej dubbingi to klapa.Absolutna

Cho-Hi-Gang

Ja nie lubie seriali disneya, Selene luie za to jaką jest piosenkarką, śpiewa bardzo ładnie

Roberta_Pardo2000

Aktorką BYŁABY niezłą gdyby nie pracowała w tym kretyńskim DS .Mam do niej żal,że pracuje na popsucie nazwiska Walta Disneya

Cho-Hi-Gang

Disney wogóle ma głupie filmy i seriale jednye co mi sie podobało to High school musical a najgorsza jest zdecydowanie Hannah Montana

Roberta_Pardo2000

High School Musical-tak,to był dobry film,bez tych drazniących śmichów w tle i z niezłymi gwiazdami.Ta co grała Gabrielle była śliczna po prostu

Cho-Hi-Gang

ja mnie wkurzają osoby typu : OMG Selena i love you !
Jak ja bym chętnie te wszystkie gwiazdki wyrąbała w kosmos niech zrobią miejsce dla prawdziwych gwiazd !
A nie panoszą się i jakaś plotka o nich powstaje to od razu świat im legł w gruzach ! :D

Roberta_Pardo2000

Jak ona umie śpiewać to ja jestem Adam Małysz. Zamiast słuchać tych jej dziadowskich piosenek wejdź sobie na YT i posłuchaj jak ona śpiewa na żywo. To jest kpina po prostu, muzyka ją zagłusza że ledwie ją słychać. Czym tu się zachwycać.

frycek49

masz chyba kiepskie głośniki albo oglądałeś kiepskie nagrania polecam ci przeczytanie mojego postu w temacie "Co za kompletny brak rozumu,inteligencji i ogólnie obu półkul mózgu" tyle mam do powiedzenia

Misiek_69

Jakie kiepskie nagrania. Faktem jest że na żywo to ona nie umie śpiewać taka jest prawda, a jeszcze mnie śmieszy jak dzieci pod nagraniami z tych koncertów piszą teksty w stylu "Za głośną muzykę jej puścili i dla tego jej nie słychać". No stary jakoś jest masa muzyków którzy też na koncertach śpiewają do głośnej muzyki i dają radę. To co ona reprezentuje to kompletna żenada i tyle.

frycek49

nie no twoja rzecz możesz ze mną się nie zgadzać ale nie można jej zarzucić tego że śpiewa z playback jak duża część Piosenkarzy

Misiek_69

Nie no nie śpiewa z playbacku, ale to nie zmienia faktu że śpiewa słabo.

frycek49

to jest twoje zdanie moim śpiewa doskonale lepiej niż wszystkie polskie i większość zagranicznych gwiazd razem wziętych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones