Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Selena jest piękna!!! Zazdroszczę jej pięknej urody....... Chciałabym być taka ładna jak ona :)

Ada_53

Jest bardzo, bardzo brzydka.
Dobrze, że nie wyglądasz jak ona.
Uwierz, znam się na tym.

EN666CE

Ja jestem brzydka, brzydsza od niej.

Ada_53

Na pewno nie, to fizycznie niewykonalne.
Selena jest na samym dole listy ludzi urodziwych.
Można być tylko od niej ładniejszym, nie da się być brzydszym.
Pozdrawiam : )

EN666CE

Da się naprawdę. Mówisz tak bo nie wiesz jak wyglądam.

Ada_53

To nie użalaj się nad sobą , tylko zrób coś żeby to zmienić ... biegaj , zadbaj o zęby , włosy i paznokcie itp itd a nie wyżalaj się na forum bo o tego się raczej nie pięknieje. A EN666CE chyba nie mówisz poważnie , Selena Gomez może ma z lekka opuchniętą chomiczkowatą twarz , ale na pewno nie jest brzydka , daj spokój!

EN666CE

Mnie się strasznie podoba, ale jak wiesz to kwestia gustu więc nie ma co dyskutować

EN666CE

Po 1: O gustach się nie dyskutuje. Po 2: Znam tylko ciebie kto uważa że nie jest ładna.

EN666CE

I ciekawe kto w ogóle ci się podoba jak nie ona bo ja nie znam takich gwiazd, Rihanna? Z tonami botoksu?

użytkownik usunięty
Weronika_leszczynska

Ja, oczywiście.

Weronika_leszczynska

Najpierw piszesz, że o gustach się nie dyskutuje, po czym krytykujesz mój gust.
Swoją drogą ciekawy sposób rozumowania, "nie podoba ci się Selena, więc pewnie podoba ci się Rihanna", ponieważ to jedyne kobiety na świecie. Selena wygląda jak gołąb i nie jest ładna. Właściwie 90% kobiet jest od niej bardziej atrakcyjna, więc nie ma sensu wymieniać konkretnych nazwisk. Przejdź się przeciętną ulicą w przeciętnym mieście i zrozumiesz co mam na myśli. I nie, nie jestem zwolennikiem botoksu, ani jakiejkolwiek ingerencji chirurgów plastycznych w wygląd.

EN666CE

O gustach się nie dyskutuje chyba że ktoś ma tak zrypany jak ty. bez obrazy

RAB

Gust to gust o to własnie chodzi, dla ciebie może być zrypany a dla niego nie a jeśli o gustach się nie dyskutuje to powinieneś go uszanować a nie pisać jak troll najeżdżając na kogoś kto ma inny gust od Ciebie !

Robaczek_12

oj robaczku ale tu nie o to chodzi że mu się Selena nie podoba. Ktoś kto pisze takie głupoty że nie da się być brzydszym od Seleny nie może być traktowany poważnie. Można lubić inny typ urody ale bez takich kłamstw jak typ nade mną wygłasza

RAB

Może brzydka nie jest, ale piękna też nie, widziałam wiele ładniejszych kobiet w realu, już nie mówiąc, że jest dużo aktorek ładniejszych od niej ..
A co do użytkownika EN666CE to jeśli uważa, że niema brzydszej kobiety od Seleny no to najwyrazniej Selena nie jest w jego typie kompletnie bo poco facet miałby kłamać w kwestii kobiecej urody ? bezsensu.Każdy ma inny gust.

Robaczek_12

po co miałby kłamać? no przecież każdy rozsądnie myślący nie napisze takiej bzdury. Nie można być brzydszym niż Selena? Jak ja chcę żyć na takim świecie gdzie widzę tylko same lepsze.

RAB

A może dla niego akurat Selena jest brzydka tak jak dla ciebie jakaś inna aktorka....boże, filozofia...

Robaczek_12

no dobra, to że może być dla niego brzydka to już w 1 poscie przyznałem. Ale ciągle kłamie bo nie wiem jak bardzoby jej nie lubił nie możliwe jest że nie da się być brzydszym niż Selena. Koleś kłamie i to jest fakt. http://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2011/04/dziewczyny-obrazki_640_33-427 x480.jpg jak taka pierwsza lepsza jest ładniejsza od Seleny to podejrzewam że jest chory na coś ;)

RAB

Powołujesz się na moją głupotę i krytykujesz moje opinie jednocześnie wykazując się bezgraniczną niedojrzałością. Jestem zdumiony jak bardzo moja wypowiedź na ciebie wpłynęła i jak bardzo się nią podnieciłeś. To naturalne, że gdy wygłaszam opinię, podpisując się moim własnym nickiem, to jest to opinia subiektywna i nie ma absolutnie żadnej potrzeby, bym ten subiektywizm na każdym kroku podkreślał. Swoją drogą, nie zgadzam się z farmazonem, że o gustach się nie dyskutuje. Oczywiście, że się dyskutuje. Już Sokrates w starożytnej Grecjii znał potęgę dyskusji, będącej jedną z jego metod maieutycznych. Ty uważasz, że Selena jest ładna, ja uważam że wygląda jak lama z Machu Picchu. Można wykłócać się kto ma racje, a kto jej nie ma, ale nazywanie mnie głupim jest co najmniej niestosowne i świadczy o twojej desperacji wynikającej z niemożności uargumentowania swojej wypowiedzi.
A na dokładkę, żebyś się jeszcze mocniej spocił przed monitorem:
"Selena jest najbrzydsza, każda kobieta na ulicy jest ładniejsza, handluj z tym"
Peace.

EN666CE

Ja się nie muszę pocić :D Po prostu dalej kłamiesz.
"Selena jest najbrzydsza, każda kobieta na ulicy jest ładniejsza, handluj z tym"
Ot kolejne kłamstwo, widać lubisz opowiadać bzdury co kto lubi. nie mój cyrk nie moje małpy.

RAB

To, że się z moją opinią nie zgadzasz, nie oznacza wcale, że ja kłamię.
Nie musisz się z moją opinią zgadzać, ale nie nazywaj mnie kłamcą, skoro mówię to co uważam.

EN666CE

:D Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz . dobrze ziomek kombinujesz

RAB

Porównanie Seleny z dziewczyną zaniedbaną to jak porównywanie diamentu oszlifowanego z diamentem nieoszlifowanym. ;)

Robaczek_12

Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą :) Ale nie w tym przypadku :D

EN666CE

brzydka? ja tak nie uważam. moim zdaniem jest ładna. ma trochę dzidziowatą twarz, ale jest urocza.

użytkownik usunięty
Ada_53

Jest nawet w niektórych rankingach na wysokich miejscach :
http://www.filmweb.pl/user/DarkDecepticon/blog/557235-Top+100+The+best+of+Beatif ul+in+Movie+2013
Sadząc po sąsiadkach z rankingu to raczej na plus

Nie jest brzydka jednak jej uroda kompletnie nie wpisuje się w moje gusta, za słodka jest często wygląda jak przysłowiowa ,,dzidzia piernik";)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones