Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Lepsza niż Cyrus

użytkownik usunięty

Nie przepadam za nią , nie będe ukrywać ,ale przyznam ,że duzo bardziej szanuję ją niż tą Cyrus , która doszła do wszystkiego za pomocą tatusia. Selena chociaż sama zapracowała sobie na te ,,5-minut".. Nie jestem żadną jej fanką ,ale mimo wszystko jakoś dobrze jej życze i cieszyłabym sie jakby do czegoś doszła ( w przeciwieństwie do Miley )

Doszła ma rzesze wiernych fanów, którzy ją wspierają w każdej chwili, tego chciała, więc to ma :)

użytkownik usunięty
klakierek6

Miałam na myśli jakiś większy sukces:)

użytkownik usunięty

Zeby np. oderwała sie od wizerunku gwiazdki Disneya..

To np. nie będzie występować w dalszych seriach Czarodziei z Waverly Place. Pracuje na planie nowego filmu Monte Carlo, gdzie zagra główną rolę.

użytkownik usunięty
klakierek6

No i dobrze .. Jeśli Sel naprawde ma talent , powinna wystąpić w jakieś poważniejszej i ambitniejszej produkcji niż CZWP albo Kopcuszek - Roztańczona Historia. Nie może cały czas stać w miejscu i występować w takich filmikach , bo nikt nie będzie jej brał na poważnie.

Pewno masz rację, więc dlatego jak napisałem wyżej pracuje na planie filmu "Monte Carlo" oraz nad swoim głosem co widać na jej koncertach.

użytkownik usunięty
klakierek6

Oby tylko nie zawaliła tej roli , jak Miley Cyrus w ,,Ostatniej piosence " .

Nie wiem o co Ci chodzi, osobiście uważam że Miley dobrze zagrała w 'The Last Song' nie rewelacyjnie, ale dobrze... To są jej początki, może kiedyś usłyszę jej imię i nazwisko i nie pomyślę od razu o Hannie Montanie. Dzięki takim filmom jak "The Last Song" ma szansę się wzbić i pokazać że jest naprawdę świetną aktorką. Co do samej 'Hannah Montana', ech... to serial dla dzieci, a nie dramat psychologiczny więc ogarnijcie się trochę. Nie przepadam za nią, aczkolwiek nie pozwolę aby ktoś pisał o niej jakieś rzeczy nie wiadomo skąd wzięte. Dobrze jej wróżę.

użytkownik usunięty
xxtequilaxx3

Wiesz różne są gusta.. Mnie sie nie podobała jej kreacja w The Last Song..

lepsza od Cyrus ?, ciekawe pod którym względem. Jedynie jest lepsza w zachowaniu lub udawaniu świętoszki.
"cieszyłabym się jakby do czegoś doszła ( w przeciwieństwie do Miley )" A Cyrus do niczego nie doszła? Ma dużo więcej nagród i sukcesów niż Gomez i jak narazie jest najmłodszą w historii osoba nominowaną do złotego globa. 2 duże wyprzedane trasy koncertowe, 20 mln sprzedanych płyt, dużo bardziej sukcesywne filmy.

"która doszła do wszystkiego za pomocą tatusia" tak pewnie, bo nieznany nikomu tatuś jej pomógł, jeśli już idziesz tym tokiem to nie zapominajmy że matka Seleny jest/była aktorką :)

użytkownik usunięty
Pixeli

Matka Selena aktorką , a w jakim filmie niby grała ?
Poza tym nie porównuj rodziny Sel do rodziny Miley . Ciocia Dolly Parton , tatus gwiazdor country .. Znajomości zrobiły swoje na pewno. A Miley jedyne co osiągnęła to uwielbienie małych dziewczynek , bo publika powyzej 14-15 lat to się z niej zwyczajnie śmieje. Starała sie zerwać z wizerunkiem Hannah w ,,Ostatniej Piosence " ale cos jej nie wyszło. A nominacje to ja jedynie u niej widze do Złotej Maliny za ,,Hannah Montana Move"

"Miley jedyne co osiągnęła to uwielbienie małych dziewczynek , bo publika powyzej 14-15 la"- a Selena to nie? Sorry ale Cyrus ma dużą starszą publikę niż ona np. http://www.youtube.com/watch?v=WmEBIudXvfo . Możesz pisać co chcesz ale gdyby Cyrus była takim beztalenciem jak twierdzisz to by nie zaszła za daleko.

użytkownik usunięty
Pixeli

Ale czy ja pisze ,że Miley jest beztalenciem ? Uwazam tylko ,że nie jest az tak zdolna , jak to niektórzy uwazaja. Ma słuch owszem ,ale prawda jest taka ,że daleko jej do osób z prawdziwym talentem . Ona jest po prostu przeciętna. Zdobyła tyle tylko dlatego ,że tatus i ciotka ją wypromowali. Gdyby urodziła sie w zwyczajnej rodzine , jeszcze w Polsce na dodatek , podejrzewam ,że nic by nie zrobiła.

a ty już skończ już z tym że ktoś jej pomógł, brak Ci już innych argumentów, jest sławna i koniec. A ty jak dziecko, w każdym wątku musisz wszystkich porównać do Cyrus, "Oby tylko nie zawaliła tej roli , jak Miley Cyrus w ,,Ostatniej piosence " ." i po co to stwierdzenie było ?

użytkownik usunięty
Pixeli

Idioto , będe pisała co bedzie mi sie podobało i Tobie gó** do tego. Nie podoba się to wypad z forum . Nikt Ci tutaj się nie kaze wypowiadac . To stwierdzenie jest słuszne i prawdziwe , wiec nie widze powodu aby go nie pisac. A argumentów na Miley Sriley to ja mam mnóstwo tylko nie chce mi sie juz ich wypisywac , bo tyle razy to robiłam ,że juz mi sie odechciało..

Pixeli

""Miley jedyne co osiągnęła to uwielbienie małych dziewczynek , bo publika powyzej 14-15 la"- a Selena to nie?"
W dupie byłeś gówno widziałeś, w porównaniu do Miley, Selena ma starszą publiczność. Argumenty do tej wypowiedzi ? Idź na jej koncert i zobacz ile jest dzieciaków 14-15 latek i porównaj z koncertem Miley. Z tego filmiku co dałeś, nic nie wynika a po 2 jak widzisz jest to "House of Blues" gdzie dziewczynki w wieku 14-15 lat rzadko chodzą, bo je to po prostu niekręci .

Co do tego że Selena dzięki matce/ojcu jest sławna, zauważ, że Selena sama się wypromowała chodziła na Catingi i na nich została zauważona.

użytkownik usunięty
klakierek6

W przeciwieństwie do MC . A zreszta , ja nie przepadam ani za tą ani za tą ,ale Selena przynajmniej nie robi wokół siebie na siłe szumu wrzucając do internetu prowokujące zdjęcia. Więcej moralności i honoru ma niż to rozpieszczone dziewuszysko Cyrus.

haha naprawdę śmieszą mnie tego typu wątki, a potem wielka kłótnia, jeden przez drugiego kto jest lepszy... żałosne naprawdę...

użytkownik usunięty
Kalki90

Ale czasami jak się nudzi to fajnie jest z kimś podyskutowac..

jest wiele innych lepszych tematów do dyskusji niż dyskusja na temat kto jest lepszy: Selena czy Miley. To naprawdę indywidualna sprawa kto dla kogo jest lepszy. Było już wiele takich wątków i nic oryginalnego tu nie wnieśliście, fani to samo swoje, anty też to samo.

użytkownik usunięty
Kalki90

Wiem i dlatego dyskutuje także na innych forach ..Bardziej ambitniejszych

Selena jest COOL a Miley to MULL

i love sel

A ja nie jestem fanką tylko fanem Seleny ,wszyscy mówią ze fanki zwariowały i dały wysoką notę Selenie ,a ja dodam ze fani też dają wysokie noty :-)
Miley odpicowała się u specjalistów dokąd Selena pozostanie naturalna ,będę jej wielkim fanem .Dość już mam oglądania salonów chirurgicznych w filmach,o zgrozo poco młodej aktorce sylikon ,chyba by plakaty oblepiały napalone amerykance w szaletach.

Przemonstrator

Na początek podkreślam, że nie jestem fanką ani jednej ani drugiej, ale Sel bardzo lubię a za Mil nie przepadam. Uważam że Selena jest aktorką średnią. Ma potencjał i jak popracuje to coś z niej będzie. Głos też ma bardzo ładny a poza tym się nie lansuje i nie robi na siłę niczego, żeby pozostać w blasku fleszy. Jedynym jej błędem to to, że jest z tym całym Bieberem! Ubolewam nad tym bo bardzo fajna z niej dziewczyna i stać by ją było na kogoś lepszego;p Co do Miley jest słabszą aktorką od Seleny, ale piosenkarką jest dobrą. Wolałabym żeby pozostała przy muzyce. Życzę jej jak najlepiej ale powinna zostać sobą. Jeśli będzie grała wiecznie muzykę dla dzieci i hihi nastolatek to straci fanów. Może to dobrze że chce zerwać z wizerunkiem paniusi ze stacji Disneya, choć oczywiście nie jestem za tym żeby robiła zamieszanie wokół swojej osoby, bo na skandalach kariery nie zrobi. Owszem, będzie o niej głośno... chwilę. Ale potem znów o niej ucichnie. Pzdr:)

użytkownik usunięty
Lola140392

Lola , sory ,że nie na temat ,ale masz zajebiste włosy .. Tez chce takie ;((

Bardzo Dziękuję:D HahaxD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones