Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Selena kopiuje Vanesse!

użytkownik usunięty

nie jestem fanka Panny Hudgens, ale musze stwierdzic ze selena kopiuje sesje zdjeciowe, vanessy. Mysli ze kazda dziewczyna, która ma ciemna karnacje,brazowe oczy to moze zrobic kariere. Ze wszyscy beda ja uwazali za taka niewinna. Selena ladnie spiewa, nic do niej nie mam ale czasami mnie denerwuje. w ogóle juz te wszystkie nowe gwiazdki sa okropne (prócz Miley. XD miley rocks.

użytkownik usunięty

a jakbyś myślała to nie gwiazda decyduje o pozie albo o tle do zdjeńcia!!!a może to od niej skopiowano???nie pomyślałaś?żal.pl
Selena wymiata przy miley!Miley jest już przereklamowana a selena jest na okładkach naszych,angielskich i niemieckich gazet a Miley nie widziałam na jakijś okładce od listopada.

masz racje. Miley rzadzi;] A selena jest taka sobie.

Ogólnie rzecz biorąc, nie interesuję się zbytnio żadną ale chciałabym zwrócić uwagę, jak już ktoś wcześniej, że ona nie decyduje o swoich pozach przed zdjęciami. Poza tym, do czego tu się mają ciemna karnacja (mimo że przecież Selena jej nie ma - tylko kolor włosów), ciemne oczy i ta "niewinność" (tak właściwie to o jaką niewinność ci chodzi?)?
Chociaż jakbym miała wybierać, Selena jest dojrzalsza od Miley. Bo Cyrus to tylko rozpieszczony, wiecznie krzyczący dzieciak, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy, jest dorosły i może być "ponad innymi"...
Disney robi zdjęcia swoim gwiazdom wg określonego schematu. Np. te ze szlanką. Vanessa i Selena wyszły na nim prawie tak samo, chociaż Hudgens z tymi swoimi sarnimi oczami mnie obrzydza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones