Sergey Bezrukov

7,8
307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sergey Bezrukov

Сергей Безруков - это самый лучший русский актёр...
Wielbię go, wszystcy polscy aktorzyny i gwiazdeczki hollywoodzkie mogą się przy nim schować, do pięt mu nie dorastają... Każda jego rola to perła, to jest Artysta i Aktor przez duże A...
A jak się uśmiecha na ekranie... Wtedy mam wrażenie, że uśmiecha się tylko do mnie :p
Ściągnęłam sobie przktycznie wszystkie filmy z jego udziałem; mogę go oglądać bez przerwy i bez znudzenia :)

zandra5

Ponadto warto nadmienić iż wspaniale śpiewa, szczególnie wiersze Jesienina i piosenki Wysockiego.

magikaok44

owszem, ma bardzo fajny głos
Jeśli chodzi o Jesienina, to ściągnęłam wszystkie utwory, które wykonał (zaspiewał i wyrecytował) w serialu "Jesienin"- naprawdę warto posłuchać. Na szczególną uwagę zasługuje poemat "Cziornyj cziełowiek" (Czarny człowiek), w tle ze słynnym motywem z "Requiem dla snu"- po prostu wymiata, nawet osoby nieznające j. rosyjskiego są pod wrażeniem.
A jeśli chodzi o Wysockiego- jego utwory to perełki i chyba nikomu nie udałoby się ich zniszczyć :]

zandra5

Ja najbardziej lubię ,,Мне осталась одна забава". Właśnie oglądam serial ,,Esenin". Później zamierzam obejrzeć ,,Uchastok" .

magikaok44

"Brygada" - obowiązkowa :)

zandra5

Wiem, wiem. Od tego serialu właśnie zacząłem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones