Seung-ho Yoo

8,8
347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seung-ho Yoo
Szybszy

Chyba see ty seplenisz .

Simran36900

Ja nie, tylko > Seung-ho Yu

Szybszy

W takim razie muszę lubić te twoim zdaniem jego plenienie ^_^ Zamiast komentować negatywnie powinno pisać się o pozytywach . Jego mowa jest urocza , jego gra aktorska równie dobra , ma fajne pozycje dramowe na swoim koncie , rozwija się i za to go cenię ;D

Simran36900

Rowniez lubie tego mlodzienca, ktory wysoko sie ceni:)

Szybszy

To ceń dalej ^^

Simran36900

To on sie ceni, nie ja:) Taki wymoczek nie da szczescia:)

Szybszy

Trudno cię czasami zrozumieć więc jak ty możesz rozumieć innych

Simran36900

Jestem wyrozumialy, potrafie sluchac

Simran36900

Twoj sepleniak w nowej dramie graz Kim Na Na:)

Szybszy

Oczywiście ,że to wiem ☺ juz dwa odcinki ogladałam . Mój Yoo seung Ho a twój sepleniak arasoo ?

Simran36900

Ale ja lubie to jego seplenienie:)

Simran36900

W grudniu po poludniu obejrzalas :) Premiera tej nowej dramy miala miejsce dopiero w Korei :)

Szybszy

Na viki com już są dwa odcinki po polsku , jak już coś .

Simran36900

A co to jest viki ???

Szybszy

Taka strona z dramami , tam dramy tłumaczone są nawet w 50 językach . Popularne dramy są również na język polski tłumaczone. Można również same napisy ściągnąć np. Z Bakafansub . Jest wiele takich stron.

Simran36900

A od kiedy to dziala ?

Szybszy

Od paru lat .

Simran36900

Szkoda. Strona ta zniszczyla fanvid polski.

Szybszy

Drama Remember z Park Min Young oraz Yoo Seung Ho miała premierę 9 grudnia , czyli są już dostępne dwa odcinki . Drama szybko jest tłumaczona i są już do tych odcinków napisy polskie . Imaginary Cat druga drama z Yoo Seung Ho miała już premierę 3 odcinków , również są już po polsku . Czeka Nas jeszcze premiera dwóch filmów Sundal Kim i
Joseon Magician.

użytkownik usunięty
Szybszy

taaa... sepleni, a jak ktoś napisał, że ta kretynka jung yu-mi co ci obciąga sepleni, to od razu z ryjem do tej osoby haha j...y hipokryta xD liż tej sepleniącej k...ie yu-mi :)

o kur., Profesor RYchard musial niezle Cie zr,.chac

mam tu dla ciebie pelną cysterne studenckiej spermy , ktorą tak kochasz, odkrece tylko weza i spryskam CIe porzadnie troglodytko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones