Shahid KapoorI

8,1
760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shahid Kapoor

Zarówno jako aktora jak i tancerza, bo trzeba przyznać,że tańczy świetnie. Niektórzy uważają że przypomina Shah Rukha, ale dla mnie jest zupełnie inny, nie mówiąc już o tym , że SRK w tańcu do pięt mu nie dorasta. Nie żebym nie lubiła SRKa , lubię bardzo i uważam że ma dobre wyczucie rytmu i tańczy nie najgorzej. Jednak Shahid jest dla mnie jednym z najlepszych bollywodzkich tancerzy. Do tego aktorem jest też bardzo dobrym. Widziałam go już w wielu filmach i jeszcze nie trafiłam na taki w którym grałby nie przekonywująco. Do tego ma w sobie to coś co wyróżnia go spośród wielu innych hinduskich aktorów, urok osobisty i coś takiego fajnego co powoduje,że bardzo przyjemnie się ogląda go w filmach. To jeden z moich ulubionych aktorów bolly.

aam38

Zgadzam się co do słowa :) Niektórzy aktorzy bolly bardziej wykonują układ niż tańczą, a on zdecydowanie tańczy ;) O tym, ze jest dobrym aktorem, wspominać nie będę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones