Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Shailene jest jedną z moich ulubionych aktorek.Ponieważ jest naturalna i nie zachowuje się jak jakaś " pieprzona " diva , która jeśli nie dostanie swojego ulubionego homara , czy co tam wpada w furie.Owszem Hejterzy mają coś do niej za to że większą popularność ma dzięki serii " Niezgodna " i " Gwiazd naszych wina ". Ale jestem ciekawa , czy ktoś z was oglądał wcześniejsze filmy z jej udziałem? Mogę się założyć , że praktycznie nikt.Mimo że ma dopiero prawie że 23 lat ,to ma dziewczyna talent.I raczej nie prędko da ona o sobie zapomnieć.Według mnie ona jest bardzo dobrym autorytetem dla każdego.Naprawdę następnym razem polecam obejrzeć wcześniejsze filmy zanim kogoś możecie nazwać " Drewnem". Tym optymistycznym akcentem już kończę i pozdrawiam wszystkich fanów, którzy widzą w niej coś więcej niż kolejną " Sezonową " gwiazdę kina.Za wszelkie błędy i wulgaryzmy bardzo przepraszam .

luna40

Zgadzam sie z toba! Ona jest po prostu soba i to w niej lubie!

luna40

Wiesz... Miło widzieć na tym forum coś więcej niż tylko jedno zdanie typu "Wspaniała aktorka, najlepsza!" albo "Drewno niewarte uwagi" ;)

Rose_Clementine

również się ciesze ;) ;)

luna40

Zdecydowanie się zgadzam. Ludzie odbierają ją jako niedrastyczną osobę, ponieważ jest naturalna (oryginalna):-) Pozdrawiam. Tej prostoty polecam innym gwiazduniom. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones