Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley
IKnowWhatYouAre

Tak, ścięła włosy dla filmu Gwiazd Naszych Wina.

Koralina66

Nie pamiętam żeby w książce było wspomniane, że Hazel miała krótkie włosy a jeśli tak to w którym momencie?

IKnowWhatYouAre

ale ma raka, tak? przecież po chemioterapii włosy wypadają, więc pacjenci często je obcinają ;-)

IKnowWhatYouAre

Było napisane, ze ścięła włosy na tzw. ''pazia''.

Koralina66

Nie, nie, nie. Przecież ona ma takie cudowne włosy. Zazdroszczę jej ich straszliwie. Miałam nadzieję, że będzie mieć perukę, szczerze powiedziawszy :(

LilithAJ

Oj tam. Odrosną przecież :D Ale trzeba przyznać, włosy ma zajebiste :)

agg16

Nie no, wiadomo. Włosy nie zęby :D
Ale no właśnie... Szkoda po prostu, bo są wspaniałe :)

IKnowWhatYouAre

ścięła włosy na potrzebę filmu i oddała je jakieś fundacji dla dzieci chorych na raka czy coś takiego :)

Monika_981

Ścięła włosy dla roli Hazel ponieważ o ile nawet w książce nie jest powiedziane wprost, czy bohaterka ma krótkie włosy (nie pamiętam dokładnie ;) ) to należy się raczej domyślać, że dziewczyna chora na raka po chemioterapii nie będzie miała pięknych, gęstych i grubych włosów jak Shailene ( jej włosy wyglądają genialnie w Divergent :P ). W ostatnich wywiadach aktorka mówiła, że planuje je znów zapuścić, ale ma z tym problem, bo gdy tylko trochę podrosną znów je ścina :P tzn. że ma problem z fazą zapuszczania. Zastanawia mnie tylko jak w praktyce rozwiążą problem jej włosów w Insurgent, przecież Tris ma długie włosy, zdjęcia do filmu powinny ruszyć lada chwila. Może w tym przypadku użyją peruki.

Idusia

Zapewne Shailene będzie miała perukę :) ale SPOILER!!! wcale nie tak długo, ponieważ w drugiej książce ścina ona włosy, właśnie na krótkie, podobnej długości jaką ma teraz :)

Domkaa

Ooo, nawet nie wiedziałam. Nie czytałam jeszcze książki :) Hmm, mimo, że do Hazel mi krótkie włosy pasują, to jakoś nie mogę wyobrazić sobie Tris z krótkimi... mam nadzieję, że chociaż jakoś fajnie je uczeszą czy wystylizują.

Idusia

Oddała swoje ściete włosy na rzecz fundacji dla chorych dzieci :)

Potterkowa

Jest filmik jak obcinała włosy :) Kurde, ale one były grube i gęste! http://www.mtv.com/news/1818267/shailene-woodley-fault-in-our-stars-haircut-vide o/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones