Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Mam nadzieje, że dobrze się spisze w roli Hazel Grace, ponieważ uwielbiam tę książke i mam
nadzieję, że ten film będzie świetny, bo chętnie zobacze to co sobie wyobrażałam na dużym ekranie,
ale właśnie jej roli się obawiam, bo chociaż ją uwielbiam i uważam za świetnie rokującą aktorke, to
troche mi nie pasuje do roli Hazel, ale mam nadzieje, że dobrze się spisze, a wy co na ten temat
myślicie?

EverybodyLoveBooks

Sądzę, że chyba lubisz pisać długie zdania ;) A co o samej aktorce? Cóż, nie ma co osądzać przed obejrzeniem. Mimo to z początku nie byłam zadowolona z takiego wyboru obsady... Gdy zobaczyłam zwiastun i scenę poprawiłam swoją opinię na ten temat :)

Rose_Clementine

Normalnie pisze krótsze zdania, ale pisałam na telefonie i jakoś tak wyszło. ;) Mi też zwiastun poprawił opinię. :D

EverybodyLoveBooks

Kochane, seans też Wam poprawi opinię. Byłam na przedpremierowym pokazie - C U D E Ń K O. Naprawdę. Chociaż nie ma co ukrywać, to Ansel porwał publiczność, to Shaileene była przecudowna, Hazel jak się patrzy :)

Koniecznie wybierzcie się na premierę, same się przekonacie!

felices

Zazdroszczę, ja już nie mogę się doczekać, na pewno pójdę na premierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones