Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Moim skromnym zdaniem bardzo kiepsko odegrała rolę Hazel w "Gwiazd Naszych Wina". Kiepsko
grała również w Niezgodnej, chociaż lepiej, bo tam miała łatwiejszą rolę. Ale jak widać nastoletnie
fanki Niezgodnej nie patrzą na to, czy ktoś jest utalentowany, tylko na to, czy zagrał ich ulubionego
bohatera. Nie, nie jestem zazdrosny. Czekam na hejty.

theMedicalDoctor

Widzę, że się nudzisz, bo na równoległych wątkach wypisujesz to samo i chyba naprawdę czekasz, żeby się z kimś pokłócić :P
No cóż, miejmy nadzieję, że te "nastoletnie fanki" i inni, którzy doceniają grę Shailene w "Niezgodnej", "Gwiazd naszych wina" i pozostałych produkcjach (nie wiem, dlaczego wciąż przypisuje się Woodley tylko te dwie role, zagrała w kilku innych produkcjach również!) nie dadzą Ci dzikiej satysfakcji i zwyczajnie przymkną oko na twoje prowokacje, bo chyba jednak przewaga liczebna zadowolonych z gry Shailene jest jasna i wyraźna :)

RogerF

Od kiedy to wyrażanie własnego zdania jest prowokacją? Nie każdy musi lubić to co Ty. Wyraźna liczba zadowolonych? Wystarczy spojrzeć na pierwszą stronę forum, żeby znaleźć kilka tematów podobnych do tego.

theMedicalDoctor

Widziałam dwa filmy z nią i jeszcze mnie nie zachwyciła. Moim zdaniem jest przeciętną aktorką.

CiasteczkOo

Jak dla mnie jest super! Naturalna i w ogóle fajnie gra! Jako Tris w Niezgodniej najlepiej póki co sobie poradziła. Poza tym wydaje się być przemiłą osobą:) Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones