Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Theo James http://cdn.abclocal.go.com/images/otrc/2010/photos/130718-galleryimg-otrc-shaile ne-woodley-theo-james-comic-con-summit-party-2.jpg
Ansel Elgort http://www.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201445/rs_634x1024-140505160154-63 4.shailene-woodley-ansel-elgort.ls.5514.jpg

aga6006

Takie gdybanie jest trochę bez sensu :) Raczej żaden z nich nie sprawił by w jej sposobie zachowania, oczach, słowach pojawiły się przesłanki co do tego, że mogliby być razem. To jest raczej koleżeńskość z planu. Niemniej patrząc na wspólne wywiady raczej lepiej dogaduje się z Anselem (według mnie wręcz znacznie lepiej).

Rose_Clementine

baaardzo dobra odpowiedź - taka rzeczowa :)

RogerF

Dziękuję ;)

aga6006

myśle że ja

aga6006

Ansel,oczywiście :)

aga6006

Mi się właśnie bardziej spodobała para z 'Divergent' niż z 'the fault in our stars' . Także dla mnie lepiej Theo James :)

aga6006

Ansel ^^

aga6006

Wizualnie uważam, że Theo, ale nie oglądałam żadnych wywiadów i nie wiem jak to wygląda prywatnie :)

aga6006

Theo James. Moim zdaniem wyglądają uroczo razem :) A tak na marginesie Theo James ma jakąś dziewczynę, szukałam w necie i nic nie znalazłam. Jak ktoś ma jakieś informacje dotyczące Theo i Shaileny proszę o linki :D Bardzo mnie to ciekawi czy mają kogoś, też mogliby być razem :P

paula11305

Niestety Theo ma dziewczyną od dawna, to Ruth Kearney, a Shai podobno spotyka sie tez od dość dawna z niejakim muzykiem z Hawaii, Nahko Bear. Może kiedy bedą nagrywac 3 część zdecyduja sie być razem, w końcu pewna inna sławna para tak zaczynała ;-)

Surnatka

Mam nadzieję, że będą razem :) Jak dla mnie pasują do siebie, nie wiem jak inni uważają, ale dla mnie oni są do siebie stworzeni:) Film jest świetny, dawno nie oglądałam czegoś tak równie dobrego, świetnego jak ten :D A ten jej niby chłopak Nahko Bear jest brzydki, to moja opinia ;p

użytkownik usunięty
Surnatka

Theo James nigdy nie potwierdził że spotyka się z Ruth. To są tylko spekulacje, dokładnie takie same jak te, że spotyka się z Shailene. Oboje o swoich związkach nic nie mówią, widocznie bardzo cenią swoją prywatność ;) To samo z Nahko Bearem.

Owszem Theo ani Shai niczego nie potwierdzili, w jednym z wywiadów ( jest na YT ) na pytanie czy się umawiają ( hasło dating ? ) oboje odpowiedzieli yes ( Shai miała już krótkie włosy w tym wywiadzie czyli było to dość niedawno ) . Po braku problemu z odpowiedzią widać było, że pytanie było o innych partnerów, nie o siebie nawzajem ) Czyli na razie najprawdopodobniej umiawiają sie z tamtymi osobami ).

aga6006

najbardziej to ona pasuje do Milesa Tellera, takie jest moje zdanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones