Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Prawdopodobna M.J.

użytkownik usunięty

Co o tym myślicie?

Nie nadaje się

Spiderman_filmaniak

ta dziewczyna ma zeza, nie nadaje sie.

Spiderman_filmaniak

Tak, tak, tak, Spiderman_filmaniak, wiemy, że jesteś specem i Dunst była najlepsza, tak tak tak

Two_P

Moim zdaniem się nie nadaje i tyle.
Co masz do Dunst

Spiderman_filmaniak

Tylko to, że była niemal całkowitym przeciwieństwem oryginalnej MJ. Ostatecznie zrobili jej rude włosy!

Nie, nie i jeszcze raz nie.

neo_angin

A dla mnie to świetny wybór. Shailene Woodley znakomicie odgrywała nieśmiałą nastolatkę w "Tajemnicach Amy" a także jej odwrotność, czyli zbuntowaną i uzależnioną od alkoholu Aleksandrę w "Spadkobiercach". Ciekawi mnie tylko, czy 9 lat różnicy z Garfieldem nie będzie widać na ekranie. Ale poza tym jestem bardzo zadowolony z tego wyboru (ciekawe jak Shailene zaprezentuje się w czerwonych włosach?). ;D

Może mój optymizm wynika z założenia "gorzej od Dunst już nie może być", ale nie mogę powiedzieć złego słowa na temat takiego wyboru. ;)

Juby_

Aktorką jest w miarę dobrą, ale jakoś wizualnie nie mogę sobie tego wyobrazić. Od Dunst gorzej być nie może :). Ja optowałem za tą panią:
http://www.filmweb.pl/person/Mary+Elizabeth+Winstead-154247

neo_angin

Szczerze? Jakoś bym jej nie widział w tej roli. MJ musi być ładna i twarda i po "Spadkobiercach" sądzę, że Shailene taka jest. Mary Elizabeth niestety "urodą" nie nadaje się na MJ.

Juby_

A mi się właśnie podoba. Zresztą zobaczymy bo to jeszcze nie jest oficjalne info i może się sporo zmienić. Zanim Emma Stone została wybrana do roli Gwen to ona była moją kandydatką na MJ :D

neo_angin

MJ byłaby z niej fajna, tym bardziej, że o wiele lepiej jej w rudych włosach. ;)

BŁAGAM NIE!

Moim zdaniem pasuje. Jest ładna, jej gra aktorka jakoś nie ujmuje, ale też nie jest najgorsza no i z twarzy pasuje mi do MJ. Choć zobaczymy. Może będą jeszcze lepsze kandydatki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones