Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Jej gra aktorska jest jak dla mnie numer jeden na liście i jeszcze na dodatek jest śliczna :) Świetnie zagrała rolę Hazel w " Gwiazd naszych wina ", czasami wydawało mi się jakby naprawdę była chora. Świetnie potrafi się dopasować do każdej roli.

nati2099

Nie chcę się tu kłócić, nie chcę trollować, ale muszę zapytać - naprawdę uważasz, że jest śliczna?
Bo weszłam tutaj tylko i wyłącznie po to, żeby sprawdzić, "jak nazywa się ta paskuda i czy inni też nie mogą wyjść ze zdziwienia, że zagrała w więcej niż 1 filmie". Bo ja myślałam, że zagrała w jednym, którego nie zdzierżyłam, bo nie mogłam na nią patrzeć. Praktycznie nigdy nie oceniam aktorów na podstawie wyglądu, zresztą nie mogę, bo przez kilka lat pisywałam recenzje na pewną stronę, więc musiałam zachować jakiś profesjonalizm, ale ona jest dla mnie tak potwornie odpychająca... Z dłuższymi włosami może jakoś lepiej (widziałam tylko na zdjęciach), ale z krótkimi potworność. Przepraszam Cię, ale jestem w szoku, że nazwałaś ją "śliczną". kiedy dawno nie widziałam kogoś, kto tak bardzo by mi się nie podobał. Także... na serio uważasz, że jest ładna?

little_girl

Myślę, że to sposobność gustu. Ja odbieram ją jaką ładną, ponieważ wiem, że jest ładniejsza ode mnie. Lecz gdybym ja była od niej ładniejsza nazwałabym ją nieładną. Może tak jest w twoim przypadku :)

little_girl

Ja nie jestem dziewczyną,ale chłopakiem i uważam że Woodley jest ładna.Ale to oczywiście kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones