Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Zbrzydła, ścięła piękne włosy, przytyła, masakra, kiedyś dziewczyny brzydły po 30stce a teraz po 20stce ...

maximus_

Ścieła włosy na potrzeby filmu Gwiazd naszych wina.

maximus_

Jest taka tendencja wśród kobiet na Filmwebie i nie tylko, że krytykują wszystkie ładne aktorki bo są po prostu zazdrosne :D

ja.kochac.polska

a tam krytykuje, stwierdzam fakty, Scarlett wychwalam na przykład :D

maximus_

niestety muszę przyznać rację,choć dalej się łudzę,że może przytyła na potrzeby filmu...Piękna była...

linkin14

Jest naprawdę piękną dziewczyną nie przytyła tylko dojrzała i stała się bardziej kobieca. Włosy jak już wyżej napisano ścięła na potrzebę filmu..

wolfindi

W takim razie wyszło jej to na gorsze.W krótkich włosach też jej ładnie,ale mogłaby zrzucić parę kilo

linkin14

Przytyła też na potrzeby filmu, Hazel była pulchna przez sterydy przeciwnowotworowe, znajomość książki się kłania, jeśli chce się komentować jej wygląd zanim wyjdzie film.

Teapotto

nie widzę związku,nie muszę znać książki by móc komentować jej wygląd.Dziękuję za łaskawą odpowiedź...

ja.kochac.polska

haha, myślę, że może być w tym ziarnko prawdy :) A z męskiego punktu widzenia - jako Hazel, mimo zarzutu dodatkowych paru kg, wygląda fantastycznie :)

maximus_

W długich wyglądała lepiej, to prawda, ale ja tam uważam, że jest śliczna.

maximus_

Rzeczywiście w krótkich wygląda okropnie .Są panie które nie powinny się rozstawać z długimi włosami

Danio31b

w ogóle długie włosy są bardzo kobiece, szkoda że dużo dziewczyn ścina bo nie chce im się o nie dbać

maximus_

długie włosy zatykają rury w łazience XD

tofelia

chyba z nóg :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones