Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

ściągam ten nowy serial z nią, bo widziałam kawałek i myślę, że to będzie coś fajnego :D wszystko ok, fajnie gra, ładna jest ALE TO NIE ONA GRAŁA W ŻYCIU NA FALI..... chyba że raz, tą Kaitlin co była mała :D więc powinni napisać, że grała młodą pannę Kaitlin Cooper a nie :P bo ktoś może nie pamiętać i się zdziwić tak jak ja na początku :) a tak naprawdę siostrę Marissy, grała WILLA HOLLAND !!! ;]

martaa92

A przez co ściągasz ? nie masz może linków do rapida tylko pakowanych tak po parę odcinków bo tak po jednym mi się bardzo nie chce

Magda16_2

nie, niestety nie mam :)

martaa92

'Secret Life' z nią całkiem spoczko. Właśnie kończę 1 sezon.
A co do 'The OC' i czy tam grała... Grała, ale młodą Kaitlin, przed wyjazdem do szkoły. Dopiero później zastąpiła ją Willa Holland.

http://iitv.info/the-secret-life-of-the-american-teenager/

tam jest kilka odcinków.

rainbowarrior

Ja oglądam na http://www.serialeifilmy.pl/seriale/the-secret-life-of-the-american-teenager/the -secret-life-of-the-american-teenager-s2/ a 1 i 3 sezon mam z chomika. Niestety do 3go sezonu nie ma napisów i jutro będzie dopiero 7 odc... (tzn. już dzisiaj) :P

martaa92

"The secret life of bla bla bla " jest nawet fajnym serialem ale jeśli ściągasz ten serial ze względu na nią to lepiej zrezygnuj. Dawno nie widziałam gorszej aktorki. Sztuczna i okropna. Taka ładna dziewczyna ale gra aktorska zerowa. A ten jej śmiech to już tak wymuszony i dobijający że masakra taki typowe aha ha, traaaagedia ;P Każda scena z nią jest jak parodia ;P a zwłaszcza jak się zaczyna śmiać ;P

tryginiatram_15

ona się rozkręca, w trzecim sezonie jest już całkiem spoko xD

Konstantine

oglądam już czwarty i dalej mi się nie podoba ;P

tryginiatram_15

ja oglądam Ricky'ego <3 ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones