Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Ja myślę, ze jest całkiem ładna i nie wyglada na swój wiek...

marszymanska

aha, przepraszam, zapomniałam, możesz też być mało urodziwa...

marszymanska

No hej dziewczynki. Dawno mnie nie bylo...

Hej Phoebe. Byłaś juz u lekarza czy jeszcze nie zdazylas?

olusia1718

Od dzisiaj nie będę chodzić z żadnym chłopakiem, bo będą mnie nazywać dziwką! Żal. Olusia- widocznie lekarz stwierdził, że w jej przypadku jej już nic nie pomoże. Aa... zapomniałam. Phoebe123 znam jednego lekarza, który z pewnością ci pomoże. Jest nim WETERYNARZ!! Wyleczył mojego kota, który miał "koci katar" i sraczkę! Mogę ci dać do niego numer. "a kto tu jest głupi" Ty jesteś głupia!!! Wiecie, że u mnie w szkole, są takie wredne mendy. One ci nawet do pięt nie dorastają w tej głupocie.

marszymanska

błagam przestańcie... dla mnie shannen jest ee... normalna ani nie
załadna ani nie za brzydka a jakbym miał strzelać to dałbym jaj 35 l.
Porównajcie sobie inne kobiety w jej wieku. I mam jescze sprawe d pheobe
123: czy to coś złego że ktoś chodzi do 5 klasy podstawówki?

odpowiedz na pytanie poprzedniczki: pheobe 123 ma 14 l :). Szczerze
mówiąc mojej koleżance napisała na gg że ma 18 xD

Jake14

Nie będę spokojnie patrzeć jak ktoś lub coś obraża mnie, moją ulubioną aktorkę i moje koleżanki, więc sorry, ale nie przestanę póki ona nie przestanie! Sam widzisz, że ona (phoebe123) nie jest normalna skoro pisze ludziom że ma 18 lat, skoro tak naprawdę ma 14. Być może jest zakompleksiona!

Donna_Piper_Halliwell

Ona myśli, że każda dziewczyna, która ma chłopaka jest dziw**, bo pewnie od razu zakłada, że związek opiera się jedynie na jednym - wiadomo na czym (choć pewnie Phoebe123 zaraz zacznie udawać idiotkę i będzie pytać na czym - no ale luz, chętnie opowiem, jeżeli twoi rodzice bądź nauczyciele biologii czy WDŻ cię w to jeszcze nie wprowadzili). Dla twojej informacji - możesz być spokojna, o ile znajdziesz normalnego chłopaka, nie będzie od ciebie wymagał pójścia do łóżka wbrew twojej woli. Ale na to sobie raczej poczekasz, nie dojrzałaś jeszcze do związku, skoro tak oceniasz związki partnerskie.

Koniec mojego kazania :DD ^^

Phoebe_1

dokładnie. Na innym forum napisała że kilkulatkowie (np 2-10) nie
powinni być traktowani jak normalni ludzie (tzn. "że nie powienni mieć
tych samych praw) dla mnie to chore. Uważasz że dzieci można traktować
jak zwierzeęta mimo że pare lat temu sama byłaś nią.

A co do związku: jeśli ona jest na realu taka jak piszę to wątpie by
ktokolwiek ją zechciał. NIkt nie wytrzyma. Chyba że pheobe 123 jest
superlaską to jakiś prózniak na pewno się trafi ale wtedy będzie myślał
tylko o ... stosunku

Alex_87

Zgadzam się z Wami w 100%!! Czasy kiedy dzieci były traktowane jak zwierzęta albo rzeczy już dawno minęły. Tak więc Phoebe123 jak sama widzisz i jak sama już wcześniej pisałam: z tobą jest coś nie tak.

pirania_8

Tez tak uwazam...i takze nie pozwole zeby ktokolwiek obrazal moje kolezanki i SHANNEN!!!

:):):) Pirania

olusia1718

ehh, jak to można się tak pomylić? nikomu nie pisałam na "gg", że mam 18 lat, zacznijmy od tego...:P

Phoebe123

Ale żałosne jest to tłumaczenie...ufff. szkoda mi cię dziecino:)

Phoebe123

Hi hi ^^, patrzcie jak mnie unika :DD! No cóż, na jej miejscu też by mnie zatkało xDDD...

Phoebe_1

Ja bym się "spaliła" ze wstydu!!!! Phoebe123- żal mi cię!! Jesteś strasznie głupia! Współczuję twoim rodzocom takiego dziecka.

Donna_Piper_Halliwell

Zeszliśmy z tematu więc do niego wrócę. Oczywiście uważam Shannen za uroczą i śliczną kobietę. Ma piękny uśmiech, cudne włosy, ładne oczy i super sylwetkę!
Pozdrawiam ;*

Gabriella

Zgadzam się z Gabi!! Shannen jest śliczną kobietą!

pirania_8

Ja rowniez w 100% zgadzam sie ż Gabriella i piranią...pozdrowionka:)

Donna_Piper_Halliwell

Kiedys bylam fanka, juz nie jestem .
Nie przepadam juz za nią . Postarzala się .
A czarodziejki przestalam juz ogladac jak Shannen odeszła .
To samo z Beverly Hills 90210 .
Kiedys byla ladniejsza teraz to .. uuuu . ;/
No nie lubie juz jej po prostu . xd

AddisonShepherd

Ja aktorów zazwyczaj oceniam po grze aktorskiej i po tym czy ich zwyczajnie lubię, a nie po tym, jak wyglądają i ile mają lat...

Donna_Piper_Halliwell

Mimo że zaczłam oglądac te czarodziejki to i tak uważam że jest brzydka i stara :-D

roksi16

a mi się ona wydaje taka przeciętna. nie za brzydka ale i nie za ładna. taka 'girl next door' ;)

Leighton

Wdł mnie była śliczna,ale myśle że gdyby nie paliła tyle w przeszłości(może nawet jeszcze pali),wyglądała by teraz młodziej.Bo niestety,ona ma 38 lat a wygląda na znacznie więcej.

Donna_Piper_Halliwell

Shannen rządzi!!!:*
Jest super aktorką z świetną urodą poprostu:
WOW!!!

Donna_Piper_Halliwell

Jest bardzo ładną aktorką












































































































































































































































































































































































































































































































































































































































użytkownik usunięty
Donna_Piper_Halliwell

Jezeli mam szczerze się wypowiadać, to owszem, uważam że jest całkiem ładna. Odnoszę wrażenie, że jej jedno oko jest osadzone całkiem mocno wyżej od drugiego, ale każda asymetria dodaje uroku. Ma bardzo ładne włosy i - jeżeli już wkraczamy w takie denne tematy - na pewno jest o wiele ładniejsza od swojej filmowej partnerki, Jennie Garth.

Donna_Piper_Halliwell

Jest bardzo ładną aktorką. W Beverly Hills 90210 była ładna a w Czarodziejkach jeszcze ładniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones