Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Od jakiegoś czasu słyszy się, że ma być kręcony dalszy ciąg tego serialu. Jako pierwsza na udział w kontynuacji zgodziła się Jennie Garth. Na stronie http://www.shannendoherty.dbv.pl/news.php można przeczytać, że do obsady zgodziły się też Gabrielle Carteris, Tori Spelling i co najważniejsze Shannen Doherty. Jeśli to prawda to super!

Robik_3

Nom też czytałam o tym. Mam nadzieje że to prawda bo bardzo chciałabym zobaczyć Shannen Doherty ;)

Frantic_Girl

dzieci , to są tylko plotki napisane przez jakiegoś użytkownika (nawet wiem którego !) !! to wymyślone jest albo wzięte z ,,wiarygodnych'' źródeł typu pudelek.pl !!!!

Phoebe123

O co ci chodzi ja tylko pisze że chciałabym żeby to była prawda ;/ A jeżeli masz się ze wszystkimi kłócić to nie wiem po co zakładałaś konto

Frantic_Girl

strona na której zostało to napisane i jest moja i zapewniam że informacje nie pochodzą z pudelek.pl. Są raczej wiarygodne! Oczywiście zawsze trzeba mieć w zanadrzu ten jeden procent niepewności.
Pozdrawiam!

Prue_Halliwell

ja nie chcę się kłócić , tylko piszę , że nie wiadomo czy to prawda . internet i prasa zazwyczaj wymyślają niestworzone historie , aby tylko zwiększyć statystyki . być może to prawda albo i nie...

Phoebe123

aha i sorry jeśli uraziłam , ale to samo widziałam na pudelku . w świecie seriali też to pisało .

Phoebe123

nie szkodzi...ja mam informacje ze światowych stron więc zapewniam że nie są plotką.

Prue_Halliwell

to na potwierdzenie:

"It was the identity of a generation -- and now the show that transcended television and became a cultural icon is set to return! "Extra" is talking to the new kids of "90210" -- and former star Jennie Garth, who told "Extra" that she's set to reprise her role as the BH blonde. "I am coming back as Kelly Taylor," said Garth, "I can't even believe it."


The new show is generating so much buzz that when Tori Spelling came to the "Extra" set, she was followed by a pack of paparazzi after word broke she might be joining the cast! Will there be a return of level-headed Donna Martin? "I've been in talks with them," said Spelling, "they have approached me and so I'm hoping it works out."

The new cast also made a recent red carpet introduction! Actors Shenae Grimes and Tristan Wilds will be Brenda and Brandon -- with an edge. The show also has everyone from the alcoholic former movie star to mommie dearest -- played by "Full House" alum Lori Loughlin.

"90210" wouldn't be complete without the bad girl, played by AnnaLynne McCord, who described her role as, "the spoiled little rich girl... she knows how to get her way." McCord may want to watch her back though -- the poster child for wild ways Shannen Doherty might return!

"I'm open to whatever -- if Shannen comes to the show, excellent," said Garth of her former rival, "the fans would love it. I'm a big girl -- I can handle anything." Get set as the claws of a whole new generation come out -- Tuesday nights this fall on the CW!"

Phoebe123

no bo serial powstaje w USA bedzie mial premiere juz we wrześniu :) i nosi nazwe 90210 :) zupelnie inne postacie ... aktorzy ze starego Beverly Hills wystąpią gościnnie :) w serialu bedzie mozna np zobaczyc dzieci DAvida i Donny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones