Shannon ElizabethI

Shannon Elizabeth Fadal

7,1
3 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannon Elizabeth

Wrecz cudna i na dodatek dobrze gra.Zajebiscie zagrala w American Pie

pudlo88

No tak, doskonole. Piękna, idealna wręcz ślicznotka i w dodatku taka uzdolniona aktorsko. A w dodatku grała "American Pie" - cóż to za wspaniały, ambitny film! Takich więcej.
* * *
Świat upada.

Marika

Juz upadł

Motorcycle_Boy

Upadł, leży i kwiczy.

Pawlik

Podobno teraz wstaje.

Marika

No cóż ...nic dodać nic ująć. Cała ta seria to może i ,,zabawny,, ale dość wulgarny chłam

pudlo88

Rozumiem, że dla Ciebie "świetna gra aktorska" to bycie atrakcyjnym i pokazanie gołych cycków?

pudlo88

Hehe tak, rozebrała się. Znaczy że to dobra aktorka? ... No comment ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

hehehe....zastanów się co piszesz.....w jej roli nie było nic wielkiego i trudnego. Pokazała się w kilku urywkach, pokazała goliznę (i tego że jest niezła dupa to jej odebrać nie można) i nic ponad to. Tak więc nie ma się czym zachwycać....no chyba że urodą ale na pewno nie gra aktorską:)

ziger

To ty zastanów się co piszesz ona jest aktorką i gra w filmach, a ty tylko możesz siedzieć przed monitorem i wypisywać te swoje zazdrosne wypociny.

tomucho77

hehehe....widze że chłopaczek się zakochał:):) gdybym wyglądał tak jak ona to też bym grał w filmach pomimo że nic o tym nie wiem bo wystarczyło by pokazać ciałko:) i nie gorączkuj się tak bo serce Ci stanie:)

ziger

A znasz znaczenie słowa "zakochał się" ?

tomucho77

no niestety nie....tak napisałem bo myślałem że to będzie fajne....wytłumacz mi prosze:)

ziger

Zakochać to się możesz w swojej dziewczynie twojej przyszłej żonie a aktorkę można tylko lubić i cenić.

tomucho77

doprawdy?? widzę że mamy specjalistę...ale nie czepiaj się tak bardzo sformułowania bo w wielu wypadkach gdy ktoś się nam bardzo podoba i stae o kimś myślimy to od razu mówimy ze się zakochałem a tak naprawdę może to być zauroczenie czy też fascynacja....i sam pewnie nie raz takiego zwrot zastosowałeś (albo zastosujesz) w sytuacji która nie będzie adekwatna do tego. Ale i tak mnie nieco zaskoczyłeś bo już myślałem że dostanę od Ciebie regułkę z Wikipedii:D:D
a co do Twojej faworytki to cóż....spoko możesz ją lubić i cenić....skoro jest dla Ciebie swietną aktorką to ok....może mało jescze porządnych filmów z porzadnymi kreacjami akorskim widziałeś. Tak czy inaczej szanuję Twoją opinię i Ty równierz powinieneś szanować opinię innych a nie wyzywać każdego od debili i zazdrośników bo nie mają takiego "talentu"jak ona.

ziger

Z wyzywaniem masz rację sorka poniosło mnie ja też szanuję twoje zdanie tylko nie mogę sie pogodzić z tymi ocenami dla niej (1-2/10).
Takie oceny powinno wystawiać się aktorom niezawodowym np. Mroczkom.

tomucho77

ja jej nie oceniłem gdyż widziałem ją chyba tylko w American Pie a tam akurta nie ukrywajmy nie miała zbyt wymagającej roli i nie mam po czym jej ocenić...może i umie grać może i nie....tak czy inaczej w tym filmie na ekranie łącznie może była z 10 min więc to nie za wiele. Czy jest zawodową aktorką to też nie wiem bo nie czytałem jej życiorysu. Dlatego też nie mogę podzielić Twojego optymizmu związanego z Tą aktorką. A Ty widziałeś ją jeszcze w jakimś filmie czy tak Ci się spodobała w wyżej przeze mnie wymienionym tytule??

ziger

Ukończyła studia filmowo-muzyczne takie same jakie ukończył reżyser Antoine Fuqua.

A widziałem Ją w American Pie, Jack Frost, Jay i Cichy Bob kontratakują, Kocurek ... w każdym była rewelacyjna.

użytkownik usunięty
tomucho77

W "Scary movie 2" na pewno grała.

ziger

Polecam Tomcats.

nbl_raziel

No fakt w Kocurku zagrała świetnie i wyglądała bosko :)

tomucho77

Tak, to jej najlepsza rola. Żeby nie powiedzieć "jedyna dobra"

nbl_raziel

Lepiej zagrać dobrze w jednym filmie niż chu*owo w pięciu.

tomucho77

A najlepiej we wszystkich 6 :D


(przynajmniej z finansowego punktu widzenia)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones