Shaun EvansII

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/180383/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":623,"rate":7.852327447833066,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/180383/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":2,"rate":8.5,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/180383/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":9,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/180383/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":9,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
7,9
623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shaun Evans
  • Widziałam go dziś w "Sparkle" i choć był to gatunek filmowy którego nie znoszę za dobrze,to jednak jego rola mi się podobała.
    Coś w nim jest innego,niż u tych wszystkich przereklamowanych buźek z Hollywood.
    P.S-A może to właśnie to.Świeża twarz,a nie na nowo odtwarzane i naciągane we wszystkie strony gęby :P

• Zarrock Ten facet naprawdę ma talent. Widziałam go wczoraj w filmie DREAD i naprawdę byłam pod wrażeniem jego aktorstwa. W tak niesamowicie wiarygodny sposób pokazał chorą psychikę głównego bohatera, że zaczęłam się go bać.
    Po tym filmie z wielką chęcią zobaczyłabym go w innej roli.

• xena_4 chyba powinnam skopiować wypowiedź wyżej, bo chciałam napisać to samo :D, z
    tym że film widziałam dzisiaj, świetny.

• xena_4 Dopiero obejrzałem The Take i Hardy go dosłownie zjadł. Mam zamiar obejrzeć Dread ale nie spodziewam się wiele po Take

• Zarrock Właśnie zaczęłam oglądać Endeavour na Alekino+. Byłam naprawdę pod wrażeniem. Jest w nim coś ...magnetycznego ;-)