Shawn Wayans

Shawn Mathis Wayans

7,7
3 121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shawn Wayans

Z nim tylko do lozka

użytkownik usunięty

Shawn jest zajebiscie przystojnym facetem. Z takim ogierem mozna bzykac sie 365 dni w roku. Super cool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

jasne jest jednym z najładniejszych facetów świata zgadzam sie z wami kocham WAYANSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ika mrc zdunia

Ja też się z tym zgadzam. On jest super.

anex90

Zwróciłyście uwagę, jak on zajebiście całuje?? Hmmm, nie będe już o nim gadać bo się rozmarzylam :p
Pozdro :*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ja zwróciłam uwagę na to jak on całuje. Nie mogę nic stwirdzić bo się z nim nie całowałam, ale z tego co widziałam myślę, że chyba jest w tym dobry.

iwona655

Oj na pewno jest w tym dobry :p To widać :D
Pozdro :*

Kocham go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! to jest po prostu najcudowniejszy men na świecie!! :*:*:*:*:* for U SHAWN!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Zajebisty koleś! W tej rodzinie to mu przypadła uroda :)

uroda i talent komediowy,zresztą cała rodzinka jest zwariowana -pozytywnie.

Przeciez on jest gejem......................

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pink_witch

wow jaki babski czat sie z tego zrobil hahaha ;p

Zandarm

to ciekawe bo ma zone i dzieci ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mongoose

Wiadomo co kręci wszystkie Polki i nie Polki- przystojny facet. Shawn właśnie do takich należy więc daruj sobie rasistowskie określenia wynikające z zazdrości i własnych kompleksów.

kaziulka4

Co kręci kobiety wszystkie - bycie ku..wą.

Sama kobieca natura jest ku...estwem :
1) Kobiety ciągną od zawsze do najpłytszych i najmniej moralnych facetów -
próżnych przystojniaków lub przebojowych cwaniaków lub zamożnych, a sława to w ogóle afrodyzjak dla kobiet. Czyli ogólnie kobiety uwielbiają najmniej moralnych facetów z powodzeniem, którzy w swoim życiu zaliczają najwięcej kobiet czyli traktują kobiety najbardziej przedmiotowo.
2) Kobiety z takimi typami mężczyzn bowiem najczęściej godzą się na seks bez zobowiązań na jeden raz, kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, a potem ukrywają to lub nie chcą być po tym oceniane. Nie chcą być oceniane jako łatwe.
3) Z takimi najczęściej godzą się na seks licząc na związek i są wykorzystane.
4) Nie chcą starań facetów z mniejszym powodzeniem, wolą o wiele bardziej same wybierać facetów, którzy im się najbardziej podobają, a więc starania są już bezcelowe, wręcz same chcą się starać o takich z powodzeniem, których będą im zazdrościły inne kobiety.
5) Kobiety nie oceniają facetów po przeszłości, nie ma znaczenia ile facet miał kobiet jeśli kobiecie się bardzo podoba mężczyzna i ona się przy nim świetnie czuje. Wybierają kobiety najchętniej facetów z powodzeniem z dużą tendencją do kłamstw/zdrad, a potem nierzadko wybaczają im kłamstwa/zdrady tłumacząc czymś tak tandetnym jak kobieca miłość jakby ona była wiele warta.
6) Gdy kobiety dają szanse komuś wartościowszemu, bardziej moralnemu, mniej przystojnemu lub mniej przebojowemu lub mniej zamożnemu to same takiego o wiele częściej/chętniej okłamują, zdradzają czy opuszczają na rzecz przystojniejszych, bardziej przebojowych, bogatszych.
7) Nie ma możliwości, by kobieta chciała się poznawać z mężczyzną/czyli dać mu seks/dać miłość/dać związek, jeśli jej nie przyciągnie jedną z 3 rzeczy:
-dobrym wyglądem (próżnością)
-przebojowością i dobrą bajerą (cwaniactwem)
-zamożnością/statusem społecznym/sławą
8) Kobiety dają miłość najłatwiej/najszybciej/najchętniej najpłytszym facetom, którzy kopulują z największą ilością kobiet:
próżnym przystojniakom...zamożnym...przebojowym cwaniakom z dobrą bajerą.
Ile jest warta miłość wystarczy przeanalizować na przykład dwa przypadki:
-Jeśli kobieta w wieku 18-28 lat ma przystojnego faceta i on ulegnie wypadkowi, który go mocno oszpeci i wygląda jak od teraz jak monstrum co robi - kobieta prawie zawsze ucieka szukać innego.
-Jeśli kobieta w wieku 18-28 lat ma faceta, który bardzo dobrze zarabia, ale nie ma nic odłożone, po prostu żyje pełnią życia i niczego jemu i kobiecie nie brakuje, ale ulegnie wypadkowi i zostanie sparaliżowany,
będzie odtąd dostawał marną rentę i dodatkowo na kobiecie będzie wisiało widmo wiecznej opieki nad nim jak nad małym dzieckiem przestanie być dla niej mężczyzną - kobieta prawie zawsze ucieka szukać innego.

Fakty, które pokazują bardzo precyzyjnie, że kobiety są próżne, płytkie i egoistyczne:
1) Tysiące biografii sławnych ludzi, którzy mieli ponad tysiąc kobiet lub mocne kilkaset
2) Książki uwodzicieli - ludzi, którzy kiedyś byli wartościowi, ale widząc ku..estwo kobiet, że dają zainteresowanie, seks, miłość najpłytszym facetom spasowali. Stali się najlepsi w uwodzeniu, dawaniu emocji, zaskakiwaniu, zaciąganiu do łóżka, bo stworzyli osobowość i ciekawy styl życia znacznie przewyższający 99% facetów . Poznawali ok 5tysięcy kobiet, zaciągneli do łóżka mocne kilkaset pięknych kobiet. I wiedzą wszystko na temat kobiet, każdego rodzaju kobiet i w ich społeczności przecież są też inni co poznawali dość podobną liczbę więc wymieniają się wiedzą.
Na moje pytanie jeden z nich odpowiedział, że wszystko co zaobserwowałem jest 99% prawdą,
ale trzeba przymykać oko na to jakie są, taka ich natura. Zadziwiające, że nie mają dobrego wyglądu i kasy, a mają powodzenie porównywalne z sławnymi ludźmi, bo dają kobietom niesamowity flirt, humor, seksualną wibrację, męskie zdecydowanie, rzadkie i pożądane cechy męskie, emocje itd a większość dzisiejszych facetów jest na ich tle byle jaka. Tacy ludzie, którzy poznawali ok 5tys kobiet i mają u nich wielkie powodzenie, wiedzą co daje efekty więc wiedzą praktycznie wszystko o kobietach. Nie tylko to co mówią kobiety, ale przede wszystkim jakich dokonują wyborów :)
A to wybory/czyny najmocniej mówią o człowieku, a nie słowa lub myśli, które bardzo często nie pokrywają się z czynami/wyborami. Dlatego nie warto przykładać wielkiej wagi do słów czy myśli kobiet, a patrzeć na ich czyny/wybory. Dowiedzieć się na temat jej przeszłości -z iloma/z kim/dlaczego, bo to powie więcej niż stos słów bez znaczenia.
3) Selekcja naturalna na dyskotekach pokazuje, że kobiety ciągną do najbardziej płytkich facetów: próżnych przystojniaków...przebojowych cwaniaków z dobrą bajerą...zamożnych I z takimi się prowadzają i dają im dupy.
4) Już w szkołach można zaobserwować, że kobiety lgną do facetów, którzy wyśmiewają, biją słabszych, a unikają tych wartościowszych poniżanych, wyśmiewanych, bitych
5) Z wszystkich moich znajomych właśnie najpłytsi mężczyźni traktujący kobiety jak ku..wy mieli zawsze najwięcej kochanek, dziewczyn na jakiś czas, teraz mają piękne żony, które pewnie nierzadko są zdradzane, natomiast wartościowsze osoby mieli znacznie mniejsze powodzenie i nie przyciągali kobiet.
6) Testy na czacie. Wystarczy napisać do 100 tych samych kobiet z 2 profili.
Z jednego być facetem porządnym szukającym dziewczyny, miłości, związku, a z drugiego być facetem lubiącym seks, dającym flirt, humor, seksualną wibrację - kobiety o wiele bardziej lgną do 2 typu, chcą sie wtedy umawiać, są bardziej otwarte, szczere, są gotowe nawet od razu umówić się na seks. A pierwszy profil ma nędzne powodzenie u tych samych kobiet.
7) Testy na portalach społecznościowych ze zdjęciami. Wystarczy znów napisać do 100 tych samych kobiet z 2 profili. Na 1 profilu mieć ładne zdjęcia, można pisać byle co i ma powodzenie się nawet nie wysilając się, a na 2 profilu z brzydkimi zdjęciami można produkować się i ma się marne zainteresowanie, bo kobiety skreślą takich na starcie.
Więc dla kobiet na starcie nie ważne kto jaki jest, a jak wygląda. Jakby to była jakaś wartość, a przecież jest to coś bez żadnej wartości, bo piękno jest powszechne, można się z tym urodzić lub to kupić (operacje, ubrania) więc nie jest czymś na co ktoś musi zasłużyć.

returner

xDDDDDDDDDDDD mam nadzieje ze milosc juz jest z toba

xDrix

A ja mam nadzieje, że gość się nie będzie rozmnażał

returner

Przeczytałam tylko początek i dalej już mi się nie chciało. Fajnie odpisałeś swoją MATKĘ, BABKE, SIOSTRE itd. reszte swojej żeńskiej familii. Sorry, ale nie wszystkie kobiety są takie jak te z twojej rodzinki xD myśle ze jestes gejem albo sfrustrowanym gościem którego każda kobitka kopnela w du** po tym jak zobaczyła jaki z ciebie mały chory człowieczek.

Mongoose

zgadzam sie z kaziulką.
rasiści nie widzą nic poza swoją dumą bycia tym kim są, czyli nudnymi ludźmi bez klasy.

Mongoose

A co cię obchodzi, z kim kto do łóżka chce iść. Twoja sprawa?

Mongoose

"kocham" meska hipokryzje ;]
jak kobeity piszą, ze mialyby na kogos ochote, to sa najgorsze, za to dla facetow to calkowicie normalne ;]
o rasizmie nie wspomne :/

CzarnaKrwinka

uważasz że rasista poszedłby z czarną do łóżka?

CzarnaKrwinka

Wy uwielbiacie być ku..wami dla największych ku..wiarzy tego świata -
aktorów, piosenkarzy, sportowców, przystojnych, przebojowych, zamożnych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

.________________________________________.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones