Shin-hye Park

7,8
1 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shin-hye Park

Dodajcie do seriali nową dramę z Park Shin Hye "Neighbor Hotties" Opis: Ko Dok Mi (Park Shin Hye) od zawsze mieszkała sama i nigdy nie lubiła wychodzić z domu. Jej jedynym zajęciem jest podglądanie sąsiada, Enrique (Yoon Shi Yoon), którym jest zainteresowana. Pewnego dnia chłopak zauważa, że dziewczyna lubi na niego spoglądać. Wyraźnie zaciekawiony tą sytuacją postanawia się do niej zbliżyć. Niedługo potem bohaterka za namową sąsiada zaczyna pełną przygód wędrówkę po świecie, który nie ogranicza się tylko do czterech ścian. Emisja dramy podobno styczeń 2013 r.

patrycjagrudzinska1

^^ Chyba trochę inaczej wije się fabuła....

gocholot

no po obejrzeniu większości odcinków troszeczkę inaczej... przynajmniej końcówka bo po świecie to ona nie wędruje :D Opis wlepiłam z drama wiki zanim zaczęłam oglądać ;D

patrycjagrudzinska1

Z drugiej strony Dokmi siedziala tyle w domu ze kazde wyjscie to jak wedrowka... Chodzilo mi bardziej ze nie byla zainteresowana Enrique na poczatku :)

gocholot

nom na początku nie. nikim raczej nie była zainteresowana. dobrze że to się zmieniło później ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones