Skai Jackson

7,2
404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skai Jackson

JAK TO ?

użytkownik usunięty

Dlaczego ona ma tak strasznie wysoką ocenę.Trochę mało możliwe bo wydaje mi się że większość osób która ją oceniało dało jej 8-10 bo gra w "JESSE" ej oceniajcie prawidłowo według mnie nie zasługuje na ocenę 8,8 szczególnie ze głos oddało 39 osb. -.-

zgadzam sie,zal . a ile ona ma lat ??>

użytkownik usunięty
Koszmarxd

10..

yyy jaki zal... nawet nie jest prawdziwa aktorka..ale oceny na filmwebie juz taki sa xd mi tak ps wyyglada na 8 xd

użytkownik usunięty
Koszmarxd

haha no może trochę stare zdjęcie. ale nie powinni tak oceniać po jednym serialu -.-

noo ..niestety aktorzy typu debby ryan i disneyowskie ,albo cos maja zazwyczaj wyzsze oceny od prawdziwych aktorow taka bella thorne....achhhhh........

użytkownik usunięty
Koszmarxd

aż mi szkoda takich osób oceniających ich jedynie albo po wyglącdzie albo właśnie po jednym serialu.w którym nawet nie pokazali swojej gry aktorskiej.

w sumie co taka dziecwzynka ma pokazac? ;/ jeszzcze to dziecko a nie aktorka

użytkownik usunięty
Koszmarxd

no dokładnie jak by miała choćby to 15 lat i grała przynajmniej w 3 filmach ( choćby drugo planowe role ) byłoby co oceniać

zgadzam sie..szczerze to wg nie powinna m chyba byc na filmwebu,albo chociaz bez ocen..no bo co oceniac..zgadzam sie chociaz 3 role drugoplanowe ;)

niestety dalam 5 i zanizylam ocene ,ale coz ;D

użytkownik usunięty
Koszmarxd

hahaha no dokładnie ja jej już na początku dałam 5 ;p

hehe ja zmienilam jak zrozumialam ze za duzo jej dalam xd

użytkownik usunięty
Koszmarxd

To w sumie dobrze że zrozumiałaś ; )

wiadomo ;)

ile filmów i seriali z jej udziałem widziałaś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones