SlipknotI

powrót do forum osoby Slipknot

należałoby użyć, aby ocenić ich granie. Nie pasowało mi określenie, że grają ciężko lub ostro. Wg. mnie oni po prostu grają BRUTALNIE. Mimo, że wielu ostatnio twierdzi, że panowie z "S" to "komercha" itd, itp., ale cholera, kilka numerów mają naprawdę niezłych - jak chociażby "Vermilion PT. 2" - kapitalna ballada, lub całkiem żwawe "Duality"...

Rob_Rock

Brutalnie? Posłuchaj sobie Mortician. To dopiero brutalność. (aż się zląkłem gdy usłyszałem ich pierwszy raz)
A co do SPK: kilka kawałków mają dobrych, ale ja słucham głównie ich pierwszej płyty z Colsefinim, bo wg. mnie gdyby on został na stanowisku wokalisty, to by było jeszcze lepiej niż jest teraz. Nie warto słuchać tego przez dłuższy czas, bo po prostu jest wiele innych kapel co zasługują na to bardziej ;D chociażby sam "nu" metal, Mudvayne niedocenione.

Kaguro

Hmmm...

CYTAT:
"(...) bo wg. mnie gdyby on został na stanowisku wokalisty, to by było jeszcze lepiej niż jest teraz".

Może jest Tobie znane, a może i nie to, że Corey Taylor (poza "S") udziela się także w Stone Sour. W tym zespole "nie drze ryja", ale w miarę spełnia się wokalnie (Hard Rock).

Polecam jako ciekawostkę...

Rob_Rock

O tym to wiem, ale jakoś nigdy za wokalem Coreya nie przepadałem.

Kaguro

I jeszcze jedno!

Fakt, Mortician, wypłoszył wszystkie mole z mojej szafy. Ale niezbyt przepadam za growl'em.

Rob_Rock

Ja ten zespół poznałem dzięki perkusiście, którego w sumie można zaliczyć do jednego z najlepszych metalowych perkusistów XXI w.
Sam zespół niezbyt mnie ciekawi, mają naprawdę parę dobrych utworów, ale nie mogę się do nich przekonać.

Rob_Rock

Haha, grają "ciężko". Ty chyba dziecko ciężkiego brzmienia nie znasz

Rob_Rock

ja wiem, jakiego należałoby użyć. Grają po prostu chujowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones