Sonia Bohosiewicz

6,9
17 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sonia Bohosiewicz

nie mam ochoty ogladac zadnego filmu z jej udzialem, wczesniej byla taka 'prawdziwa' a teraz to naciągniete cos : (

neRko

Uroda to kwestia gustu. Sonii widocznie odpowiadała inna uroda, i chciała się zmienić, jak większość osób na tym świecie. Zmieniamy się ciągle. A czy poprawiała sobie urodę to tylko teoria portali plotkarskich, które nie zawsze są poprawne.

zxcvw

wystarczy spojrzec...;)

zxcvw

Ja nic nie chce w sobie zmieniać jestem perfekcyjny w każdym calu.

użytkownik usunięty
zxcvw

A ja mam dużego.

neRko

Zgadzam sie :)

neRko

nu jakaś taka nieprzyjemna w odbiorze się zrobiła :/ a zapowiadała się dobrze jako normalna, piękna aktorka...
A teraz to i okropnie wygląda i gra w szmirach :(

neRko

Słaba aktorka, ostatnio wszędzie wściubi nosa. Ani nie jest urodziwa ani utalentowana. 6/10

neRko

Urzekła mnie w REZERWACIE, teraz niestety przez botoks i powiększoną górną wargę przestała dobrze odgrywać emocje...

flamenkaa

Może bez przesady z tym złym odgrywaniem emocji, ale rzeczywiście jej powiększona górna warga przeszkadza. Oglądałem "Obławę" i w scenach z jej udziałem nie mogłem patrzeć na nic innego, tylko na jej sztuczne karpie usta. A akcja filmu toczy się w czasach, kiedy chirurgia plastyczna nie istniała, więc efekt jest dość groteskowy.

boolion

racja, przerażała w Obławie :/

neRko

Zgadzam się. O mało jej po owej zmianie nie poznałem. Teraz wygląda strasznie + to zmanierowanie z którego poprawa urody musiała wynikać. Coś z nią nie tak, a myślałem, że jest taka prawdziwa, spoko i bez problemów.

neRko

Ona już teraz zaczyna wyglądać jak "kobieta-kot", a co będzie za 10, 20 lat? To naprawdę odpycha od oglądania jej na ekranie! 100x bardziej wolę naturalne zmarszczki!

krismovies

Mi się z Dodzią kojarzy... Masakra, bo jest piękną kobietą, a teraz jest dziwna. I gorzej się ją odbiera. Do tego wydaje mi się, że podczas wywiadów i wystąpień też jest jakaś taka wywyższająca się i mniej sympatyczna. Szkoda.

neRko

Sobie robi i za swoje!!

neRko

A co ona zrobiła, znaczy zmieniła, bo nawet jej za bardzo nie znam (z filmów oczywiście ) chociaż jestem z żor i powinienem się tym interesować:P

bartek_cichonski

juz sie jej poprawilo i popuscilo z twarzy :P

neRko

Ja z kolei nigdy nie miałam ochoty jej oglądać. Wiecznie ta sama mina, wytrzeszcz gałek ocznych, lansowana na siłę. Zarówno on, jak i jej siostra uważają się a wielkie gwiazdy, a talentu żadnego. I to wywyższanie się, gdziekolwiek się nie pojawią. Żenada - OBIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones