Sophia Lillis

8,0
9 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Lillis

Czy tylko mi w "To" przypominała młodszą wersję Amy Adams? :)

Pewnie w drugiej części jako dorosłą Beverly zagra Amy..

zielak_4

W jakom sensie Ci przypominala?

marcin0218

W sensie, że ma bardzo podobną twarz, oczy i mimikę nawet. Jak ją oglądałem to od razu kojarzyłem ją z Amy Adams jakby była nastolatką. Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.

zielak_4

według mnie ma całkiem inne rysy twarzy. Jedynie kolor oczu podobny. Oczywiście porównuję jej wygląd z filmu TO. A w TO 2 dorosłą Beverly zagra Jessica Chastain, pewnie przez ten rudy kolor i piegi :)

zielak_4

W scenie, w której pomaga chłopakom w kradzieży, właściciel sklepu porównuje ją do Lois Lane, w którą w jednym z filmów wcieliła się właśnie Amy - to nie może być przypadek :D

zielak_4

No nie tylko tobie najwyraźniej, potem wzięto ją do grania młodej wersji postaci którą grała Amy Adams właśnie w Ostrych Przedmiotacach

zielak_4

Młoda Nancy Allen

zielak_4

Nie zagra. Dziewczyna jest zbyt dobra. Obecność Amy wszystko by zepsuła.

Muwistar

Nie zagra bo już ją zagrała Jessica Chastain.
Poza tym nie jestem jakimś zagorzałym fanem Amy Adams ale nie uważam, że miałaby "wszystko zepsuć"..

zielak_4

Jessica ? Nie mogę znaleźć informacji o obsadzie 2-go sezonu. Skąd wiesz? To słabo - Jessica i Amy mnie nie zachęcają. Wolałbym, żeby wzięli kogoś mniej znanego i bardziej charyzmatycznego.

Muwistar

Jeżeli to nie jest ironia to: W wyszukiwaniu wpisz It chapter two. Ewentualnie w pierwszej części jest odnośnik do drugiej.
Poza tym ten film już był w kinach w połowie zeszłego roku przecież..

zielak_4

Ojeza. Zgapiłem się okrutnie i pisze z Toba na temat serialu "To nie jest ok". Sorka . Tak to jest ,jak się człowiek zahinotyzuje .

zielak_4

Może Krysia Janda? Wrzucić ja do komputera i będzie idealna

zielak_4

Bardziej do Ellen Page

zielak_4

W żadnym wypadku. Amy nie ma szans na tę rolę. Dorosła Beverly w drugiej części "IT" to Jessica Chastain.

Popow85x2

No zważywszy na to, że film wyszedł 2 lata temu to rzeczywiście może mieć słabe szanse na tą rolę...
Po obejrzeniu filmu z Jessicą Chastain też stwierdzam, że dobrze pasowała.
Ale dalej moje pierwsze skojarzenie i tak było z Amy.

zielak_4

Spoko...jaja sobie sobie robiłem, jestem na bieżąco, ale szczerze mówiąc Sophie średnio przypomina mi Amy. Może naprawdę delikatnie pod niektórymi kątami po tylu sugestiach pod tym tematem.
Wracając do Jessici też mi pasowała, niestety moim zdaniem druga część filmu dużo gorsza :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones