Stanisław Brejdygant

6,8
1 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Brejdygant

JEDYNKA za popieranie Maciusia Stuhra i antypolskiego gniota PO-Grossie.

ElRio

Nie no, bez jaj - nie myl Polaków z Wolakami.

Egon_Olsen

Takie texty to do Koszernej proszę.

ElRio

Koszerny Polskiej, czy Naszego Koszernika?

Egon_Olsen

Dokładnie to miałem na myśli Gazetę Koszerną.
Szechter, takie nazwisko, mówi ci to coś? :)

ElRio

Lecz się chłopcze, a nie wysiaduj na filmwebie. Chyba że to prowokacja :)

paw_2

Ktoś coś mówił czy to drzwi skrzypieli?

ElRio

Zdrajca wysyłający wiernopoddańczy lost otwarty do Angeli Merkel, opublikowany w GW 30 sierpnia 2017 roku. Oto, co ten człowiek deklarował w 2015 roku, gdy na Europę ruszyła nachodźcza fala z Afryki i Bliskiego Wschodu: „Ja osobiście jestem autentycznym zwolennikiem imigracji, bo jednolitość narodowościową Polski uważam za jej mankament. Jesteśmy jednym z najbardziej zamkniętych społeczeństw europejskich. Dlatego, choć wiem, że mogę się niektórym narazić, to uważam, że także imigracja z Afryki i Azji, mimo związanych z nią niebezpieczeństw stwarza szansę na pewne rozrzedzenie naszej polskiej monokultury etnicznej”.

fish1

Dokładnie podła stara kanalia , wiecie co z takimi robiło AK ?

vin324pl

Stary komuch pewnie

fish1

On taki cwany, bo wie, ze pewnie tego nie dozyje. Ja mieszkam w Belgii, dosc sie tu naogladalam. Ci jego ukochani imigranci zorganizowali atak terrorystyczny w Brukseli w zeszlym roku. Nie pierwszy zreszta, i zapewne nie ostatni. A to tylko jedno. Tylko nieliczni uczciwie pracuja, na reszte placimy podatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones