Stanisława Celińska

7,9
17 300 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisława Celińska

Pani Stanisława doskonale gra w filmach. Nieźle rozmieszyła mnie w serialu ,,Mamuśki". Nieźle również podkłada głosu, a najlepiej to podłożyła głosu Loli w Autach, Urszuli w Małej Syrence i Ciotce Figg w Tom i Jerry Wielka ucieczka. Ponoć pani Stanisława zaczęła śpiewać, i nawet dobrze jej to wychodzi. Parę razy wystąpiła nawet w kabaretach, jedna z lepszych polskich aktorek.

Andrzejcoolziomek

mnie też bawiła w mamuśkach , Alternatywach 4 i w 13 posterunku jako ciotka Czarka. Uwielbiam ją jako osobę śpiewającą byłam na jej recitalu jest świetna w piosence, a w Autach też świetnie się sprawdziła.

kinomanka_13

Polecam serial Bez Tajemnic, kolejna znakomita rola Pani Stanisławy. A jeśli chodzi o karierę muzyczną to płyta Atramentowa została nagrodzona Bestsellerem Empiku 2015. Życzę dalszych sukcesów

AndrzejBe

Ok dziękuję. Z chęcią obejrzę jeden odcinek tego serialu.

kinomanka_13

W Autach była świetna. Szkoda tylko że już w trzeciej części nie będzie podkładała głosu Loli. Pani Krystyna Tkacz jest dobrą aktorką, jednak moim zdaniem pani Celińskiej w tej roli nie pobije (bez urazy).

Andrzejcoolziomek

też lubię Panią Tkacz ale Celińska super dubbingowała Lolę. W zeszłą niedzielę były auta na Polsacie i oglądałam, tą produkcję mogę oglądać bez końca bo to fajna produkcja z przekazem no i dubbing genialny.

Andrzejcoolziomek

Pamiętam że w dzieciństwie bardzo lubiłem oglądać filmy animowane w których pani Stanisława podkładała głosu. Każda postać przez nią dubbingowaną staje się jedną z moich ulubionych postaci.

użytkownik usunięty
Andrzejcoolziomek

O kurde to zrob jej minete D slyszalem ze pani stanislawa rozpila sie i zostala menelowa alkocholiczka D hihi

Andrzejcoolziomek

W Miodowych latach rewelacyjnie zagrała w odc Robot Kuchenny (ep7)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones