Stephanie Seymour

Stephanie Michelle Seymour

5,9
9 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephanie Seymour

W ciekawostkach przeczytałem, że 'spotykała się z Axl-em Rose'. Właśnie apropos tej ciekawostki chciałem o coś zapytać - być może ktoś będzie wiedział i zechce mnie oświecić. Nie ukrywam oczywiście, że jedyna 'okazja' dzięki której znam Stephanie to teledysk
'November Rain' (nota bene w tym teledysku, a zwłaszcza w sukni ślubnej, która to IMHO dodawała Jej uroku. Zresztą mimo, iż urody jej odmówić nie można to w teledysku wydaje się piękniejsza). No i właśnie -jak wiadomo teledysk przedstawia ceremonię ślubną, której to bohaterami są Ona oraz Axl Rose. Zawsze wydawało mi się, że cały ten ślub to pic jedynie dla potrzeb teledysku. Kiedyś jednak dotarło do mnie, że (jeśli w to wierzyć) to ów ślub nie był udawany, jako, że tych dwoje w rzeczywistości było przez jakiś czas razem. Ponoć dość szybko się rozeszli, ale ślub nie był jedynie obiektem teledysku, udawanym a 'najprawdziwszą prawdą'. Słyszał może ktoś kiedyś coś n/t temat ?

cOOba

http://www.mygnr.com/non-members/Stephanie-Seymour.html

Tu coś pisze na ten temat, ale czy to wiarygodne źródło to nie wiem.

cOOba

tam chyba chodziło że ksiądz był prawdziwy i tylko tyle

cOOba

Taa ona się niby dowiedziała po fakcie, że chyba ksiądz był prawdziwy. Ale co to za prawdziwy ślub, jak jedna z osób go biorących nie wie o tym, to tylko byłkolejny wymysł jej porąbanego ówczesnego narzeczonego.

cOOba

Ślub nieprawdziwy, ale ta kobieta i tak zaciągnęła Axla przed ołtarz. Bodaj po pół roku małżeństwo anulowano.

ChildOfAGun

co? Boże. Przecież on miał JEDNĄ żonę i to była Eriv Everly, z którą był pół roku. Axl zachował się jak dupek sowją drogą, znęcał się nad nią. Zresztą nad Stephanie również. Potem, gdy chciał odzyskać pierścionek zaręczynowy, szantażowała go, że ujawni zdjęcia, gdzie ma przez niego podbite oko

ChildOfAGun

Oni nigdy nie byli małżeństwem. Owszem, byli razem, ale nie mieli ślubu.

cOOba

Ślub był udawany, tylko na potrzeby Nowember Rain, ale oni spotykali sie naprawdę. Poznali się dzięki teledyskowi do Dont Cry, gdzie ona grała jego dziewczynę i byli ze sobą dośc długo, dopóki Axl nie oskarżyl jej o zdradę.

kathrina357

Jakieś dwa lata ze sobą byli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones