Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
5 987 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

Sequele ,ponoć nigdy nie są tak dobre jak pierwowzór ...nie w tym wypadku .
,,Doktor Sen '' to bardzo dobra kontynuacja [jak dla mnie najlepszej książki Kinga ] ,,Lśnienia '' ,miałem co do niej wielkie obawy ,po przeczytaniu ,,Joylandu'' obawy jeszcze się zwiększyły ,jak się okazało -niepotrzebnie .
King nadal ma pomysły ,świetne pomysły , ''Prawdziwy Węzeł '' .....matko boska ! A ja tyle razy wymijałem takie boundery jadąc autostradą ! xD
Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli ,,Lśnienia'' ,nie zawiedziecie się :) ,daję słowo .
Oczywiście ,książka nie jest jakaś wielce wybitna ,nie żeby jakoś odbiegała od poprzednich dzieł Kinga ,ale jest naprawdę warta przeczytania .
Właśnie dowiedziałem się o kolejnej książce Kinga ...Jezu ,skąd on bierze na to pomysły ? 2 książki na rok ....po prostu ''wow'' .

OptimusPrimefilmaniak

Czytam właśnie tę książkę i przyznac muszę, że w niektórych momentach mnie zaskakuje, a dobre książki czytelnika zaskakują. Nie jest jakaś wybitna, ale warta przeczytania. Zostało mi okolo 60 str i zaraz zabiorę się, by ją do końca przeczytac i dowiedziec się, co tak na prawdę Danowi dolega i co kombinuje, jadąc z Freemanem na spotkanie z Rose Kapelusz. ;) Polecam tę książkę zwłaszcza wielbicielom Lśnienia, by dowiedzieli się jaki los spotkał chłopca z hotelu Panorama.

OptimusPrimefilmaniak

Wczoraj skończyłam czytać. Gorąco polecam! Nie jest to typowe odgrzewanie zimnego kotleta, tylko zupełnie nowa opowieść oparta na fundamencie starego dobrego "Lśnienia". Powieść nie mrozi krwi w żyłach aż tak jak historia znana z 1977 roku, jednak jest pełna nowych pomysłów, zwrotów akcji i momentami sprawia, że czytelnik wstrzymuje oddech. Czytając ostatnie strony zastanawiałam się, czy doczekamy się ekranizacji. Jednak końcówka odbywa się na pograniczu świata rzeczywistego i umysłu, ciężko byłoby to odzwierciedlić na ekranie nie ujmując nic książce. Czas pokaże ;)

OptimusPrimefilmaniak

jestem za. świetna książka :)

OptimusPrimefilmaniak

Kurcze, a ja jednak się rozczarowałam. Wg mnie niestety nie dorównuje pierwszej części. http://pozycjeobowiazkowe.blogspot.com/2016/02/stephen-king-best-of.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones