Sterling KnightI

Sterling Sandmann Knight

7,7
1 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sterling Knight

Brzydki dla mnie i tyle juz bardziej wole i to bardzooooo Justina Barthe,ten to jest ciachooo:).Sterling pozatym ma zmarszki,gdy sie usmiecha wiec jak mozna go w ogole nazwac '"przystojniakiem".Teraz gdy jest brunetem bez grzywki z piegami to OCHYDAAAAAAAAAA jest z Knighta XD.

ola_97_filmweb

buahahaha. Dziecko błagam Cię naucz się pisać,bo twoje błędy rażą.Tak.tak na pewno ten cały Justin czy jak mu tam jest ładniejszy. hahaha.Widać,że jeszcze jesteś dzieciakiem.

Majka__

Majka zgadzam się ;DD.

ola_97_filmweb jak przeczytałam ten temat to wybuchłam śmiechem.Też radzę zajrzeć do słownika języka polskiego.

Samaire

Zgadzam się z Majką i Samaire :)
Sterling to wielkie ciacho i uważam, że ma duże szanse na sukces :)
Zmarszczki ?! ON ?! Haha większej głupoty nie słyszałam

olach13

Justin, prawda jest przystojny, ma klasyczny typ urody. Sterling by się zapewne w modelingu nie odnalazł, ale jest bardzo charakterystyczny. Nie lubię pana Knighta, ale jeszcze bardziej nie znoszę szczeniactwa na forum

reigai

Justin żenada , Knight jest słodki i bardzo ładny!

dodsab

O rety.. kto tego szczeniaka wpuścił na forum? Niech ci rodzice zabiorą internet ola_97 widać, że więcej jak 13lat to ty nie masz. Mi osobiście sterling spodobał się strasznie po tym jak przypadkiem obejrzałam z młodszą siostrą słoneczną sonny. Zaczęły się szperanki na necie, głos ma prześwietny mimo, że wcale nie słucham popu. Ale od kilku dni moje uszy nie są w stanie słuchać innego śpiewu niż Jego.

ola_97_filmweb

dobrze, jak lubisz tego swojego justinka to pisz sobie to na jego forum, ale nie tutaj! i nie obrażaj tak Sterlinga. rozumiem, że kaźdy ma inny gust, ale bez przesady...
PS. a ja właśnie lubię go za ten jego uśmiech :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones