Sterling KnightI

Sterling Sandmann Knight

7,7
1 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sterling Knight

Jak go ogladam w "SwaC" to razi mnie jego idealnie mały nos i te zmarszczki *nie wiem jak to ująć"... taka uroda czy co?

Violet

to jeszcze dziecko. jeszcze zdąrzy mu nos urosnąć i się "zmutować" :D

Violet

nie miał operacji plastycznych! :) na youtube jest filmik na którym mówi, że nie miał. widocznie ideały istnieją :D ;)

Karolina945

Jestem przekonana, że miał!


http://www.youtube.com/watch?v=rOuErtbjslY

0:27 sekunda - jakby ślad po nacięciu, nie? Może się mylę, głowy nie daję. :)

użytkownik usunięty
Violet

noim zdaniem schudł

Też myślę, że schudł. I to bardzo dużo. Zobaczcie sobie jaki był w "17 again"... pewnie mu kazali trochę zrzucić na wadzę;) Ale jest megaprzystojny, a te niebieskie oczy <wow>

Adka777

Noo oczy to ma śliczne ;)

niby nie jest jakiś 'mega' przystojny,ale ma coś w sobie,że się podoba .

Pozdrawiam.

Samaire

i mogli by mu zmienić zdjęcie główne bo jest już stare . Zresztą ma wiele ładniejszych xd

Samaire

Hah ^^ Uwielbiam go. Dokładnie ma coś w sobie.Osobiście nie lubię tego serialu 'Słoneczna Sonny',bo jest żałosny xD ale czasem 'oglądam go' ze względu na niego . Śliczny. <3 Szkoda,że jest kolejną gwiazdką Disney'a,bo spokojnie mógł by zrobić kariere jako zwykły aktor i na pewno był by postrzegany lepiej...No ale cóż,może się rozwinie i pokarze,że jest świetnym aktorem (już to pokazał wg mnie) ;) a i nie mogę się doczekać tego nowego filmu z jego udziałem .

Pozdrawiam ;*

Klaudiiia

Nie wiem jak Wam... ale mnie przypomina Heath'a Ledger'a. Mają identyczny uśmiech.. ;] Chciałabym bardzo zobaczyć go w innej roli ;]

saritta

Mi ogolnie z wyglądu to się nie bardzo podoboa ale oczy ma prześliczne!

lizzy09

Ogólnie ciekawy aktor. Oglądałam wczoraj 17 again... I na prawdę fajnie tam gra... ;] a gra taką fajtłapę...

saritta

do saritty : masz rację! wiedziałam, że kogoś mi ten uśmiech przypomina, a uwielbiam (a raczej uwielbiałam ... :( ) uśmiech Heatha Ledgera.

grisgris

O tak Heath Ledger miał słodki uśmiech. ;*
a co do oczu sterlinga to ja już nic nie wspomnę... ;** <3
on jest idealny...
oczy, uśmiech, głos...
no właśnie głos ;*
jest taki spokojny i kojący aż chce się go słuchać jak śpiewa ;**

grisgris

ja też... uwielbiałam go za ten uśmiech ... szkoda mi tego aktora.. ale cóż głupi był... i tyle ;/
dobrze że jest Sterling ;]
nie uważacie że to imię jest dziwne?? zresztą Ledgera'a tez jest..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones