Sterling KnightI

Sterling Sandmann Knight

7,7
1 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sterling Knight

Moim zdaniem Sterling Knight to absolutne ciacho i nie wiem o co wam chodzi.Moim zdaniem wygląd człowieka nie jest najważniejszy w życiu tylko jego charakter i talent.Może mi powiecie że śpiewać też nie umie.Jest bardzo dobrym aktorem i wokalistą a do tego pisze świetne teksty piosenek.Więc najpierw pomyślcie o tym co napiswzecie.Też widziałam go bez tapety i jakoś nie narzekam.Sterling jesteś super.

Sterling Knight in my opinion is the absolute ciacho and do not know what you think looks chodzi.Moim man is not only the most important in the life of his character and talent.Może me say that umie.Jest not sing very good actor and singer and writes to this great texts piosenek.Więc first think about what I've seen him without napiswzecie.Też wallpaper and somehow you're not narzekam.Sterling super.

użytkownik usunięty
Jessica1357

Hmm... Kiedyś go loffciałam.... Jednak wybrałam ♥Roberta Pattinsona♥ on ma dopiero sobie to "coś". Nie mOwie że Sterling jest brzydki bo jest fajny!! Najlepsza gwiazdka disneya : )

"Kiedyś go loffciałam." Ile ty masz lat?

Ja swoją starą też loffciałem, ale ją rzuciłem. Bo mi się znudziła. I to stara dupa była.

Jessica1357

On nie jest dobrym aktorem. Uwierz mi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones