Sterling KnightI

Sterling Sandmann Knight

7,7
1 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sterling Knight

Co może być ciekawego w facecie, który ma lat 21 a wygląda na 17? zupełnie mu nie poszło.. chociaż, to pewnie idealny materiał lokalizacji platonicznej miłości dla każdej nastolatki.

Jako jego rówieśniczka, jestem na NIE . :]

bourgeoise

ale przecieżę On miał grać 17 latka dlatego Go tak zrobili...ja uważam żę jest śliczny ; )

KasioOva

zgadzam się z tobą KasioOva

bourgeoise

Yy a ja ma 17 lat ,według mnie jest bardzo przystojny i co świadczy to,że jestem jakąś zakochaną w nim nastolatką? otóż NIE.
Moim zdaniem chyba dobrze,że ma 21 lat a wygląda na młodszego nie ? o bożee. xdd.

Samaire

Przestańcie tak przeżywać. Dobrze, że facet wygląda młodziej, przynajmniej będzie mógł długo grać role młodych... Ja mam 17 lat, a wyglądam na 13. I tylko można nam zazdrościć. ;)

bourgeoise

http://www.youtube.com/watch?v=b-mrwInHNfI&playnext_from=TL&videos=3GKnKAsXwz0&f eature=sub Proszę CIE! czy on wygląda na 17 lat? Może w tym filmie gdzie jest wypindrzony ogolony itp. a do tego gra nastolatków!!!

adastar93

Ja bym chciała wyglądać młodziej. Mam 19 lat a wyglądam na dobre 25. Ale cóż takie jest życie. Osobiście uważam, że Sterling jest przystojny. Tak jak każdy na swój sposób.

bourgeoise

eeee, moim zdaniem to ze mlodo wyglada to takie jest neutralne ni dobre ni zle. ja bym nie chiala grac dzieciaka w wieku 20 kilku lat. a jesli chodzi o mnie to w serialu i filmie nawet fajnie wyglada, ale ogolnie nie nalezy do najprzystojniejszych.

użytkownik usunięty
xnewdayx

a ja osobiście jakoś lubie na niego patrzeć ;]

tylko zdjęcie jakie ma tutaj jest beznadziejne -.-

bourgeoise

ja byłam przekonana, że on ma z 15 lat... uff! całe szczęście, już myślałam, że popadam w pedofilię:D

bourgeoise

wiesz szanuje wolność słowa. Ale to że mu zupełnie nie poszło się nie zgodzę, sam fakt że piszesz o nim (czyli go znasz znaczy że mu poszło dość dobrze)

bourgeoise

też w wieku 21 lat chialabym wygladac młodzej, przyda sie to na przyszłośc:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones