Sterling KnightI

Sterling Sandmann Knight

7,7
1 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sterling Knight

Znienawidzicie go jeszcze zobaczycie pare produkcji disneya typu HSM,CAMP ROCK ;)) I będzie nowy Efron! I będzie wyzywanie go bez względu czy ma talent aktorski;)) Kwestia czasu ! pzdr

Michcio_hallo

eee tam , gadanie ;p ja go lubie , i lubić bd , a jak Efrona nie lubiłam od początku to tak mi już zostało ;p . HSM wypromował Efrona i zaczął tak gwiazdorzyć że z normalnego chłopaka zrobiła się taka przebrzydła gwiazdunia ;/ no a Sterling grał przecież w kilku innych filmach i jakoś nadal jest z nim tak samo. no ale to moje zdanie ;)

monyczkamala

zac grał nie tylko u disneya!
e tam! ja pokochała Sterlinga u disneyu, więc nie mogę go za jiego znienawidzić...
ma mnóstwo talentu,
więcej pracy... mnóstwo wyczucia...
no i Czad :P

the_alex

no wiadomo że Zac nie grał tylko u Dysneya , ale to właśnie Disney go tak naprawdę wypromował i po HSM zrobiło się o nim głośno. no w każdym razie ja go nie lubię ;/ zresztą tej całej Vanessy też nie ;/ dla mnie taka przesłodzona jest ;/
no a Sterling to co innego , wgl inna bajka , też go kocham ; D
dobrze powiedziane ; no i Czad ;p

monyczkamala

Co? że niby mamy go znienawidzić xd haha. w życiu.On jest zupełnie inny niż ten cały Zac.Uwielbiam Sterlinga i tak pozostanie.

Majka__

no właśnie to cały czas mówię , on jest wgle inny niż ten cały Efron ;D
też uwielbiam Sterlinga i to się nie zmieni ; ]
i czekam na 2 część RzG ( ;

monyczkamala

Buahaha ten temat mnie zagiął normalnie.Niby za co mamy go znienawidzić?
Wiesz co zanim założysz taki żałosny temat to się zastanów. xd
W ogóle weź nie porównuj 'Zaca' do niego.Sterling to zupełnie inna bajka.
Nawet jak będzie kolejną gwiazdką diney channel (niby już jest) to i tak będę go lubiła i nic tego nie zmieni.

monyczkamala

absolutnie... vanessa to przegięcie...
Steling miał u mnie do dziś 9/10, ale znów obejrzałam Sonny w org wersji no i... skoczyło do 10 :)
Ale Czad!

the_alex

no właśnie . nawet jeśli Sterling stanie się `kolejną gwiazdką Disney'a` to i tak nie przestanę go lubić..
co tu dużo gadać ? on jest po prostu fajny !
słodki ^^
przystojny ;]
i jest świetnym aktorem ( ;
10/10
no i Czad ;D

monyczkamala

zaaajebisty jest!:)
ma w sobie to cos co tak przyciaga....
wydaje mi sie to ze to jego blekitne oczy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones