Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 776 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Jak ja widzę to negatywne komentarze o nim, tylko dlatego, że źle się wypowiadał o Polsce to mnie szlag trafia. Teraz wszyscy go będą z tego powodu hejtowali, a to przecież jeden z najlepszych reżyserów wszechczasów. No ale co zrobić, tak to jest z Polakami...

niewiem_6

Zgadzam sie w pełni

użytkownik usunięty
niewiem_6

Dokładnie - SS to Mistrz! (a opinie zakompleksionych Polaczków i tak pewnie ma gdzieś)

niewiem_6

właśnie dlatego ze jest tylu matolkow będzie ich jeszcze więcej "tylko dlatego ze się zle wypowiadal o polakach" jesteś kretyn

pawel_nowogrodzki

Przedstawiam tylko swoją opinię na sytuację, ziomek. A kretynami są ci, którzy dyskredytują go jako reżysera z takiego powodu.

niewiem_6

O Polakach to sobie może gadać, byleby nie mówił o Słowianach. Pozdrawiam.

niewiem_6

Mógłby ktoś podesłać link, gdzie wypowiada się źle o Polakach? Jedyne co znalazłam, to wywiad, w którym mówił o Polsce bardzo ciepło, powiedział nawet, że płynie w nim polska krew. Niemniej jednak zgadzam się z Waszymi wypowiedziami, jest to wybitny reżyser, a jego negatywna wypowiedź na temat Polski tego nie zmienia.

tojagabixx

Powiedział w dowcipie, że Polacy tęsknią za wojskami Hitlera.
Taki typowy żydek, tu wbije szpilkę, tam wbije szpilkę, a na końcu się obrazi, bo antysemityzm XD

użytkownik usunięty
niewiem_6

Dokładnie dla mnie i tak jest najlepszy

niewiem_6

Albo kłamie albo trafił na idiotkę z Polski. Ale raczej to pierwsze, bo na tym samym panelu dyskusyjnym na festiwalu Tribeca sugerował antysemityzm Polaków innym przykładem, jakoby Ralph Finnes miał pokłócić się w hotelu z jakimś polskim biznesmenem, który zacisnął pętlę wokół szyi innego aktora, usłyszawszy, że ten jest Żydem. ---------While the cast recalled mirthful moments during the arduous wintertime shoot — Fiennes “was the wild child of the bunch,” Davidtz laughed — they also remembered the ominous reality of sensing that the passage of 50 years had not erased anti-Semitism. At a hotel in Poland, Spielberg and Kingsley recalled, the actor scuffled with a businessman and physically ejected him from the hotel. The scrape began when the man mimed tightening a noose around the neck of cast member Michael Schneider, who had replied affirmatively to the man’s question about whether he was Jewish. When Fiennes was in his S.S. uniform shooting a scene, Spielberg recalled, a woman in an upper floor of an adjacent apartment building called down to him that she wished the S.S. were still there to “protect us.” Swastikas were regularly painted on walls around the sets, the group remembered, shaking their heads. “It was just for us,” Kingsley said, as the crowd gasped.----------------------------------------------------------------------htt ps://deadline.com/2018/04/schindlers-list-tribeca-film- festival-steven-spielberg-1202378062/------------------------------------------- --------------------------------------Oni (Kingsley i Spielberg to przedstawiciele narodu wybranego) muszą szukać wroga wszędzie, a do tego jako amerykańscy Żydzi przesiąkli już stereotypem Polacka (to nie przypadek, że przez "C", bo Polack to pejoratywne określenie głupiego, prymitywnego Polaka) powstałego w oparciu o polish jokes, budowane od lat 40-tych XXw. przez sowietów, a wcześniej jeszcze przez środowiska emigracyjne żydowskie i niemieckie w ameryce. Polecam film dokumentalny POLACK i książkę amerykańskiego prof. polskiego pochodzenia Biskupskiego (wyszła w oryginale po angielsku na jego uniwersytecie, przetłumaczona na polski) pt. 'Hollywood's War with Poland, 1939-1945' albo "Nieznana wojna Hollywood przeciwko Polsce". "Krytyka kultury" Kevina MacDonalda też jest idealną lekturą jeśli chce się przyjrzeć motywacji postaw amerykańskich Żydów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones