Szymon Majewski

6,6
1 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Szymon Majewski

w życiu tak się nie wynudzisz jak przy oglądaniu jego programu .Wszystko co w nim robi jest albo zgapione z zagranicy ,albo jest żartem z przed paru lat.
Dodatkowo wszystko tam jest niedopracowane ,a Majewski i jego ekipa nie są na tyle inteligentni i kreatywni by "jechać "bez szczegółowego scenariusza ,co owocuje beznadzieją w każdym projekcie .

Heidi666

Twój stary to nudziarz i jak cie robił to twoja matka zasnęła w trakcie, a to sie urodziłaś taka bez poczucia humoru.

raVadrian

??????????????to miało być śmieszne ,czy może żałosne?........Jednak wyszło to drugie .
Widać tu ewidentnie wkład TVN-u w twoje wychowanie .Życie rodzinne z "Na wspólnej",rozwijanie kreatywności z " Mam talent",wykształcenie -"Milionerzy ",no a poczucie humoru -Majewski .
No a potem chodzi to ,to takie i wszystkich obraża ,zanudza kompromitując się na każdym kroku...

użytkownik usunięty
Heidi666

A ty z jakiej szkoly? Z tej torunskiej ?

Heidi666

Gówno o mnie wiesz. Moje życie rodzinne jest z Superniani, a nie żadnej Wspólnej. A twoje wykształcenie jest z "Idź na całość", matka załatwiała ci wejściówki, bo robiła tam za kota zonka, a ty sie musiałaś przebierać za prostytutke i tak już ci zostało do dziś. Dlatego pewnie nie śmieszy cie Majewski, tylko Zygmunt Chajzer i masz wszystkie jego reklamy proszku na kasecie nagrane. A twoim ulubionym programem rozrykowym jest Familiada. oglądasz ją regularnie co tydzień i za każdym razem płaczesz ze śmiechu po żartach prowadzącego. Swoją drogą zastaniawiam się, czy nie jesteś córką Strasburgera i on cie nasyła na forum, żebyś pojechała "Majewskiemu-pipeskiemu". Pasowałabyś na jego córkę.

raVadrian

raVadrian, skoro poruszyłeś temat rodziców, to Twoi chyba srali Tobie na głowę. A co do Majewskiego, to koleś jest totalnie żałosny, te jego poczucie humoru, wymuszone scenki i tandetne gagi... nie no ręce opadają. Jeśli tacy ludzie robią karierę, to już chyba każdy może!

opiet

Zazdrościsz, bo teraz dzięki takiej odżywce, mam takie miękkie i puszyste włosy ;D. A na Majewskiego możecie sobie wrzucać ile chcecie, i tak go nie zdejmą z anteny, bo ciągle ma oglądalność, co potęguje w Was złość i to jest fantastyczne ;D. Więc ja już się nie kłocę bo mi wszystko pasuje i nie musze się wyładowywać na forum ;D

raVadrian

No i jednak Pana Majewskiego w TV nie uświadczymy, no chyba, że reklamy się liczą... Teraz Pan M. robi wielką karierę na YouTube!

opiet

Hahaha dwa długie lata Majewskiego na antenie, żebyś mogła w końcu napisać tu, w tej mikroskopijnej dziupli internetu satysfakcjonującą Cię odpowiedź na mój komentarz. Musiałaś bardzo cierpieć przez te dwa lata, i co, chodziłaś na terapie? Psycholog kazał ci pisać na karteczkach i powtarzać ciągle "Majewski mnie nie wkurza"? Widząc twoją zawziętość w tym temacie założe się, że to twoja sprawka. To Ty przenikłaś do struktur TVNu, zaczęłaś szpiegować, konstruować spisek, przekabacać władze telewizji, żeby tylko zwolnili znienawidzonego Szymona i żebyś mogła mi po dwóch latach odpisać, że nie miałem racji. A może do wszystkiego tak podchodzisz? Wyobrażam sobie, jak np 10 lat temu ktoś ci powiedział, że móżyn nigdy nie będzie prezydentem USA, a ty po 5 latach zaczęłaś go szukać i po trzech latach poszukiwań znajdujesz go gdzieś w Kambodźy i szczęśliwa mówisz "no i coooooo?" Swoją drogą wprawiłaś mnie tą odpowiedźą w nostalgiczny nastrój. Jak ten czas szybko leci, jeszcze niedawno trollowałem codziennie w sieci tekstami o matkach... dzisiaj robię to max co drugi dzień. Tyle się u mnie wydażyło przez ten czas... łezka się w oku kręci... W pewnym sensie jestem Ci wdzięczny, zmobilizowałaś mnie dzisiaj do chwili refleksji i zatrzymania się ;p. A co do samego tematu, to jak pisałem te poprzednie posty, w tv leciał chyba jeszcze "Szymon Majewski Show" i wg mnie ten program jeszczetrzymał poziom ze względu na ciekawych gości i to, że Szymon dawał szansę im zabłysnąć, to oni byli głównymi bohaterami (także dlatego, że Majewski nie ma zdolności samemu ciągnąć programu, ale jako tło był świetny). Natomiast "HD w 3d" oraz "Szymon na żywo" rzeczywiście były już żenujące i mnie również zaczęły irytować. W "Szymon na żywo" co prawda wróciły wywiady, ale jednak programy live to zupełnie chybiona koncepcja, w programach Szymona sprzed paru lat montarz jak się okazało był ważnym elementem tworzącym fajną, atrakcyjną całość. Majewskiemu brakuje jednak błyskotliwości, żeby zapewniać dobrą rozrywkę na żywo. Także dobrzę, że doprowadziłaś do jego wyrzucenia ;). W każdym razie ja tam życzę mu jak najlepiej. Chyba trochę się rozpisałem, jak na odpowiedź na tak krótki post ;p. Ale mam dzisiaj wene poza tym późno dzisiaj wstałem, nie chce mi się jeszcze spać i nudzi mi się teraz. Poza tym dzięki temu, że tyle napisałem na pewno tego nie przeczytasz i wyjdzie na to, że Cię zgasiłem ;p. Pozdrawiam i dobranoc.

raVadrian

*montaż, nie "montarz" :)

raVadrian

A wyobraź sobie, że PRZECZYTAŁEM nie PRZECZYTAŁAM, całą Twą wypowiedź. Ja nie hejtuje na temat Majewskiego, zwyczajnie uważam, że był/jest on kiepskim showmanem. Współczuję kolesiowi: spalonej chaty (mam nadzieję, że tego mi nie przypiszesz), wyrzucenia z tv (tu już ustaliłeś, że to w całości moja wina) i braku talentu. Pamiętam jak Wojewódzki (którego nie trawię, choć jest to typ showmana bystrzejszego o kilka poziomów od Pana M.), zaprosił M. do swojego programu i "cisnął" po nim jak leci. Wówczas to jedynym rewanżem Majewskiego - co było dość żałosne - było wyciągnięcie zza pazuchy jednej kartki, wyrwanej z magazynu Viva!, na którym to ówczesna dziewczyna Wojewódzkiego - Pani Mucha - była ujęta w dość namiętnej scenie z Panem Bosakiem (była to sesja "gwiazd" M jak Miłość"). Tu koleś stracił w moich oczach ostatecznie - nie miało to nic wspólnego z dyskusją, Majewski miał to przygotowane w rezerwie, na wypadek kiedy nie podoła rozmowie z kimś bardziej inteligentnym od siebie. Reasumując - Majewski jest słaby, ja doprowadziłem do jego upadku w TV (nie jego przeciętność), jestem trollem który chce zostać prezydentem U.S.A., "kitram" się po Kambodży i przez dwa lata nie myślałem o niczym innym, jak tylko zatryumfować nad Tobą na łamach forum filmweb ;)

opiet

Kurde, sory, ale nie wiedziałem czy jesteś dziewczyną, czy chłopakiem, więc wszedłem na inne tematy, które komentowałeś i tam pisałeś w rodzaju żeńskim, dlatego tak też się do Ciebie zwracałem. Ale nie martw się, rozdwojenie jaźni i schizofrenie da się dzisiaj leczyć ;). O spalonej chacie nic nie słyszałem, jeśli to prawda i jesteś jedyną osobą, która o tym wie, no to oczywiste, czyja to sprawka. A z Wojewódzkim to słaby argument, bo on akurat nie tylko Majewskiemu pociskał i nie tylko nad nim gurował błyskotliwością. To znaczy, że każdy, kto został przyćmiony przez Kubę jest do niczego? Szczerze wątpię.

raVadrian

Wyciągasz wnioski z powietrza - to ciekawe? Taki Halama się na ten przykład nie dał, ale to już inna historia. Mógłbyś przytoczyć jakiś temat w którym wypowiadam się jako kobieta?

opiet

No to jak nazwać twoje zdolności wnioskowania. Bo ja nigdzie nie napisałem, że Wojewódzki miażdży WSZYSTKICH, tylko, że wielu. A do Halamy to akurat był bardzo przyjaźnie nastawiony. Mój błąd, myślałem, że w zakładce wypowiedzi, w rubryce treść wypowiedzi są posty właściciela profilu, a to są posty użytkowników, których wypowiedzi właściciel profilu komentuje. Czyli przeczytałem nie Twoją wypowiedź ;p. Tak, jestem głupi, nie umiem obsługiwać filmwebu, fw mnie przerusł. Ale już za to przeprosiłem.

raVadrian

Jezu, człowieku, przecież nikt Tobie nie jedzie, nikt się nad Tobą nie znęca, fora są dla wypowiedzi, a nie dla spowiedzi. Nie traktuj opinii jak ataku. A co do Wojewódzkiego to miażdży on jedynie osoby które sobie na to pozwalają - Halama zagonił Pana W. tak do swojego kącika, że ten z miejsca przykucnął i zaczął ssać kciuk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones